Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů


Jsme si vědomi toho, že vaše soukromí je velmi důležité a bereme to vážně. Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují pravidla a postupy qeez.cz o shromažďování, používání a zveřejňování vašich informací při použití qeez.cz služby. Nebudeme používat nebo vaše údaje s nikým sdílet s výjimkou toho, jak je popsáno v Podmínkách užívání webu.

Shromažďování a použití informací

Používáme údaje, které shromažďujeme k analýze, jak se používá naše služba, k diagnostice služeb nebo ohledně technických problémů, udržování bezpečnosti a personalizaci obsahu. Systém si pamatuje informace, které vám pomohou efektivně přistupovat ke svému účtu, sledovat souhrnné ukazatele, například celkový počet návštěvníků, provoz a demografické vzorky a sledování uživatelského obsahu. Uchovávání všech těchto informací by mělo být v souladu s zákonem Digital Millennium Copyright (zkráceně DMCA) a dalšími příslušnými zákony.

Novinky a zpravodajské informace mohou být vyhledávány pomocí vyhledávačů a být publikovány jinde na webech v souladu s našimi podmínkami.