Kdy vyjde iOS 15? Apple to před vámi schválně zatajil

1 týden před 37
  • Apple právě na letošním Eventu odprezentoval své hardwarové novinky
  • Na konci však zapomněl jednu důležitost – zmínit datum, kdy vyjde nové iOS 15
  • Nebojte, Apple nezapomněl, jen na to během živého přenosu nezbyl čas
Apple iOS 15

Nejnovější iOS 15 dostupné pro iPhone 6S/SE a novější

Hned po skončení oficiální části tiskové konference, kde byly k vidění jak nové iPhony 13, tak i hodinky Apple Watch Series 7 a tablety iPad, se na oficiálním twitterovém účtu Apple Support objevil post, kde Apple láká na premiéru iOS 15. Kdy tedy nová aktualizace vyjde?

Kdy vyjde iOS 15? My už to víme

Jak praví Apple na svém twitterovém účtu, fanoušci se dočkají už příští pondělí 20. září. Kromě iOS 15 bude ke stažení také aktualizace iPadOS 15, hodinkový systém watchOS 8 a desktopový / notebookový systém macOS 12 Monterey.

Hlouběji na webu Apple prozrazuje, pro které modely bude nové iOS 15 dostupné. O tom jsme již informovali a je naší příjemnou povinností oznámit, že iOS 15 nainstalujete na všechny přístroje, které doteď běží na iOS 14.

V praxi to znamená, že aktualizace bude dostupná pro iPhone 6S, 6S Plus, iPhone SE 1. generace a všechny novější zařízení. Do tohoto výčtu se počítá také iPod Touch 7. generace. Dnes představené iPhony 13, 13 Mini, 13 Pro a Pro Max dostanou nové iOS 15 předinstalované.


Doporučujeme: Co Apple uvedl v systému iOS 15, ale neřekl? Máme seznam!


Apple iOS 15, podporované iPhony

Podporovaná zařízení v systému iOS 15

Včera Apple vypustil iOS 14.8

Zrovna včera přitom Apple vzbudil pozornost uživatelů, když vypustil bezpečnostní aktualizaci iOS 14.8, která opravuje důležitou bezpečnostní trhlinu, díky které se do iPhonů, ale i hodinek Apple Watch nebo počítačů Mac mohl dostat nebezpečný spyware Pegasus.

Jak jste na tom vy s iOS 15? Těšíte se na příchod nového systému?

Přečtěte si celý článek