Dva telefony výměnou za jeden. I tak bude Samsung prodávat drahý Z Fold 3

1 týden před 29
  • Samsung se již připravuje na příchod nových skládaček
  • Dvojice Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 dorazí 11. srpna
  • Výrobce na ně plánuje zajímavou akci, nejspíš kvůli vysoké ceně
Samsung Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3

Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 naživo | foto: Evan Blass, Twitter

Koupě nového telefonu v podobě odevzdání svého starého a doplacení zbytku částky je poměrně zvláštní, leč oblíbená nabídka. Pokud se ho totiž rozhodnete prodat přes inzerát, zcela jistě dostanete vyšší částku než při této výměně, kdy vám výrobce odečte určitou část z ceny nového telefonu na základě nějakých tabulek. Ale zájem o to evidentně je, protože Samsung plánuje tuto akci i pro své dvě nové skládačky Z Flip 3 a Z Fold 3.

Samsung dá Z Fold 3 na protiúčet

Specialistou na tyto akce je právě jihokorejský gigant, který je pořádá prakticky u každé své nové vlajky. A zdá se, že s tím nehodlá končit, protože včera zveřejnil stránky, na kterých bude možné udělat tuto výměnu s novými skládacími telefony Galaxy Z Fold 3 či Z Flip 3. Odkaz naleznete zde a aktuálně sice funguje pouze pro USA, ale je pravděpodobné, že se něčeho podobného dočkáme i u nás.

Je jasné, že obě novinky s ohebnými displeji budou pořádně drahé, a i když budou levnější než jejich předchůdci, vyloženě dostupné nebudou. Možná i proto Samsung umožní při koupi srazit jejich cenu výkupem ne jednoho, ale rovnou dvou telefonů. Pokud tedy máte doma dva telefony, které mají nějakou hodnotu a uvažujete o novén Foldu nebo Flipu, díky této akci si budete moct snížit jejich cenu.


Doporučujeme: Cena Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 je venku! Budou levnější než kdy dřív


Samsung Galaxy Unpacked

Pozvánka na premiéru nových skládaček | foto: Samsung

Vyměnit půjde i ostatní elektronika

Kromě telefonů bude možné snížit cenu i odevzdáním jiné elektroniky, například tabletu či hodinek. Je evidentní, že Samsung chce novinky dostat co možná nejvíc mezi lidi a tato akce by tomu mohla pomoct. Zbavíte se starších přístrojů, vyčistíte si šuplík, a pokud za ně dostanete slušnou cenu, ušetříte. A výrobce prodá novinku – jasná výhra na obě strany.

Samsung včera také rozeslal oficiální pozvánky na akci. Ta se tedy bude konat 11. srpna 2021 a přenos začne v 16:00 našeho času. Kromě modelů Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 se dočkáme i hodinek Galaxy Watch 4 a sluchátek Buds 2.

Přečtěte si celý článek