Vetřelec ze Zlína. Lady Gaga má drápy vyrobené z materiálu české firmy NWT

6 měsíce před 7

Lady Gaga má novou image. A podílela se na ní i firma ze Zlína. Slavná zpěvačka libující si v extravagantních kostýmech, která patří k nejvlivnějším i nejbohatším celebritám světa, si pro fotky pro novou kampaň k připravovanému novému studiovému albu Chromatica vybrala doplněk, na němž se podílela i česká firma Fillamentum spadající do portfolia zlínské technologické skupiny NWT. 

Novou image Lady Gaga teď zdobí umělá ruka s dlouhými „drápy“ v růžové barvě. Ty vznikly v 3D tiskárně z materiálu, který vyrobila dceřinná společnost NWT, Fillamentum. 

„Střihoruký Edward má konkurenci … střihorukou Lady Gagu!,“ raduje se NWT ve svém příspěvku na Facebooku. 

„Drápy vytiskl na své 3D tiskárně australský designér Gary Fay, pozoruhodný umělec – samouk z Austrálie, který se 3D tisku začal věnovat teprve v listopadu 2018, a už má na kontě impozantní portfolio těchto chytrých mechanických drápů,“ uvedla Martina Vítková, spolumajitelka NWT. 

Že Lady Gaga, kterou kdysi vedle písní proslavily i její kostýmy, zvolila právě drápovou rukavici Garyho Faye vyrobenou z materiálu české firmy, má podle Vítkové na svědomí zpěvaččcin stylista a tvůrce jejích jevištních kostýmů Del Rio. Toho letos zkraje roku oslovily Garyho prezentace na sociálních sítích. 

„Napadlo ho, že moje mechanické drápy se perfektně hodí k její nové image, kterou měl právě v hlavě. A pak se moje drápy objevily na nových promofotkách Lady Gaga,“ raduje se Gary Fay v reakci pro NWT.

Drápy ozdobily i přímo přebal šestého studiového alba Lady Gaga. Chromatica měla vyjít už v dubnu, kvůli pandemii bylo však její vydání posunuto na pozdější termín. 

Pokud Faye neznáte, určitě se na něj podívejte. Jeho tvorba pod značkou Gary Fay Creations je impozantní a nynější spolupráce s Lady Gaga z něj může udělat novou superstar světového designu.

The post Vetřelec ze Zlína. Lady Gaga má drápy vyrobené z materiálu české firmy NWT appeared first on Forbes.

Přečtěte si celý článek