serjoža Zveřejněno článků | czpravy.cz

ZPĚT NAHORU

serjoža

Registrován June 16, 2014

  • Domovská stránka Not Specified
  • Facebook Profil Not Specified
  • Přidat on Twitter Not Specified
  • Google+ Profil Not Specified
  • LinkedIn Profil Not Specified
  • Pinterest Not Specified
  • Skype Not Specified

Publikované články

Členy ostravské buňky ČSSD čeká druhé kolo přeregistrace. Má „vyčistit“ stranu

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Náhradní termín pro přeregistraci členů se bude konat už 2. září. České televizi to potvrdil mluvčí sociálních demokratů Mikuláš Klang. Podle volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka byla přeregistrace nutná, manipulovalo se totiž podle něj s členskou základnou.
| Add To 

Vláda kvůli platům vyhlásila válku statistikům

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Mezi vládou a Českým statistickým úřadem se rozhořela válka. I přes zásadní nesouhlas statistiků včera ministři schválili usnesení, kterým nezávislému ČSÚ ukládají povinnost i nadále počítat průměrné mzdy v tzv. nepodnikatelské sféře, a nikoli v celém národním hospodářství.
| Add To 

Belgický lodní výtah už není nejvyšší na světě, přesto stále budí obdiv

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - Belgie se donedávna chlubila tím, že má nejvyšší lodní výtah na světě. O tento primát ji až loni připravila Čína. Obří lodní zdviž ve Strépy-Thieu přesto svého čínského přemožitele i nadále v něčem překonává. Jízdu tímto maxivýtahem na jihu Belgie si vyzkoušel náš tamní zpravodaj Filip Nerad.
| Add To 

WhatsApp adds colorful text-only updates to Status

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - WhatsApp's Snapchat Stories clone is getting a new text-only feature.Now, instead of just photos and videos, you can update your WhatsApp Status with colorful, meme-like text posts.SEE ALSO: Facebook's dumbest feature is coming to desktop now, tooThe feature, which is rolling out now, is a lot like
| Add To 

Pelikán pobouřil poslance, půjde se zpovídat výboru

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) svým rozhovorem pro pondělní Respekt, v němž zaútočil na policii kvůli žádosti o zbavení imunity partajního šéfa Andreje Babiše, zvedl ze židle ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) i část poslanců sněmovního ústavně-právního výboru.
| Add To 

Google might take on Amazon with its own version of the Echo Dot

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Google might be gearing up to launch a new "mini" version of its Google Home.The company is working on a new, smaller version of its Google Home speaker that will launch later this year, alongside two new Pixel phones and a new Pixel-branded Chromebook, Android Police reports. SEE ALSO: Google
| Add To 

Letní Floru navštívilo 30 tisíc lidí

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Letní etapu mezinárodní výstavy květin a zahradnického veletrhu Flora Olomouc navštívilo od čtvrtka do neděle předběžně 28 000 platících návštěvníků. Dohromady prošlo areálem výstaviště společně s dalšími hosty až 30 tisíc lidí, řekl včera mluvčí výstaviště Adam Fritscher.
| Add To 

V Hurghadě kvůli poruše letadla Travelu uvázly desítky turistů

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Odlet několika desítek turistů cestovní kanceláře Fischer z egyptského letoviska Hurghada v sobotu odpoledne znemožnila porucha letadla české soukromé společnosti Travel Service. „Šlo o charterový let pro cestovní kancelář na trase z Hurghady do Bratislavy.
| Add To 

The Ultimate Guide to Saving Your Phone's Battery

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Read more...More about Iphone, Mashable Reels, Battery Tips, Smartphone Battery Tips, and Iphone Battery Tips
| Add To 

Pelikán nařkl policii, že kauzou Čapí hnízdo ovlivňuje volby

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) nařkl v rozhovoru pro časopis Respekt policii, že Sněmovnu žádá o vydání šéfa ANO Andreje Babiše k trestnímu stíhání účelově. Podle ministra chtějí policisté ovlivnit výsledek voleb, ve kterých je hnutí ANO podle průzkumů zatím favorit.
| Add To 

This Solar Eclipse is bigger than all of us

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Read more...{"player":{"description":"This mixed reality simulation of the upcoming total solar eclipse will get you psyched.","image":"https://i.amz.mshcdn.com/ucZqy9iJLdu0dk647GCYSzcNEFk=/https%3A%2F%2Fvdist.aws.mashable.com%2Fcms%2F2017%2F8%2Faed59be4-bacc-3903%2Fthumb%2F00001.jpg","mediaid":"e

Historik: Západ překvapila rozhodnost, velikost a bezohlednost srpnové invaze roku 1968

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - Operace Dunaj, jak se nazývalo vojenské obsazení Československa 21. srpna 1968, překvapila nejen tehdejší československé občany, ale celý západní svět. Jak je možné, že západní rozvědky nic netušily o přípravě akce, které se účastnilo 26 divizí Varšavské smlouvy a více než 300 tisíc vojáků?
| Add To 

Drahoš: Trestně stíhaného premiéra nechci

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - * Kandidaturu na Hrad už máte díky podpisům jistou. Řeknete voličům před volbami do Sněmovny, koho budete volit? Já jsem vždy bral volby jako tajné a nikdy jsem se nesvěřoval širšímu okolí, koho volím. Navíc prezident, tak jak já ho chápu, by měl být člověk nadstranický.
| Add To 

Uber forced to raise prices by up to 80% in Hong Kong

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - If you're going to be hailing an Uber in Hong Kong — expect to pay a lot more, starting today.The ride hailing giant has hiked its minimum fare in the territory by as much as 80 percent, a decision that came after an "evaluation of the marketplace."SEE ALSO: Uber is pretty much throwing in th
| Add To 

Artrózu přikrmují hlavně cukr a málo pohybu

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Jíte hodně sladké, a přitom vedete pasivní životní styl? Pak počítejte s tím, že své klouby vystavujete vysokému riziku artrotických změn. Plyne to z výzkumu amerických expertů. Bolestivé degenerativní onemocnění kloubů, hlavně těch kolenních, trápí nynější generace mnohem víc než naše předky.
| Add To 

Politici se bojí o své příjmy, chtějí zatlačit na statistiky

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Politici se bojí o své platy, a tak chtějí tlačit na statistiky. Ministerstvo práce a sociálních věcí, kterému přispěchalo na pomoc také ministerstvo spravedlnosti, se rozhodlo přimět nezávislý Český statistický úřad k tomu, aby se podřídil představám politiků týkajícím se výpočtu jejich příjmů.
| Add To 

Volkswagen will bring you its buzzy next-gen electric bus in 2022

Odeslat serjoža on Věda a technika

Od mateřského mléka rovnou ke krabímu masu. V americkém Marylandu jsou kraby doslova posedlí

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - Annapolis je sice hlavní, ale jinak docela malé a klidné město v americkém státě Maryland. Chlubí se hlavně svou akademií, která zásobuje svými absolventy námořnictvo Spojených států. Ale taky se tu každý rok už od konce druhé světové války koná krabí festival – velmi oblíbená atrakce, největší své
| Add To 

Matěj Stropnický: Táta má čistý štít, ale ANO je klam

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - * Jako lídr Zelených v Praze se utkáte se svým otcem, ministrem obrany Martinem Stropnickým. Ten vede kandidátku ANO. Neomezí vás to v kampani, třeba v kritice hnutí ANO? To, že jsme z naší rodiny v politice dva, není ani pro jednoho z nás nejpříjemnější situace.
| Add To 

You can pre-order a limited edition Xbox One X right now

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - The Xbox One X is now available for pre-order. Sort of.Microsoft is doing a special limited pre-order for Xbox One X, a so-called "Project Scorpio" edition that's a reference to the technologically beefy console's codename. It is the same price as the standard Xbox One X ($499) and will launch the
| Add To