serjoža Zveřejněno článků | czpravy.cz

ZPĚT NAHORU

serjoža

Registrován June 16, 2014

  • Domovská stránka Not Specified
  • Facebook Profil Not Specified
  • Přidat on Twitter Not Specified
  • Google+ Profil Not Specified
  • LinkedIn Profil Not Specified
  • Pinterest Not Specified
  • Skype Not Specified

Publikované články

Lord save us, Twitter is down

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Everyone take a deep breathTwitter is down. The service, which last experienced another outage just three days ago, appears to once again be on the fritz. SEE ALSO: Twitter can't decide if it wants to kill third-party appsAccording to Down Detector, the problem is mainly focused in North
| Add To 

Lessy končí jako policejní přidělenec na Slovensku

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Bývalý policejní prezident Petr Lessy končí ve funkci styčného důstojníka Policie ČR v Bratislavě, kam nastoupil v březnu 2014. Nyní mu tak končí mandát. O jeho odchodu z Bratislavy informoval Ekonomický deník.
| Add To 

Poezie je plná obrazů. Je to vlastně takový videoklip...

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Básně autorů dvacátého a jednadvacátého století zfilmovali studenti a pedagogové Audiovizuální tvorby Slezské univerzity. Projekt s názvem Moderní poezie do škol má učitelům pomoci ve výuce a především studentům překonat strach z poezie.
| Add To 

Biskupové kritizují provokativní hru

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Biskupové se distancovali od představení Naše násilí a vaše násilí, které je na programu květnového festivalu Divadelní svět Brno. V dopise primátorovi Petru Vokřálovi (ANO) sdělili, že vzhledem k městské podpoře festivalu nemohou převzít záštitu nad jiným brněnským projektem Re:publika ke 100.
| Add To 

I went full wireless charging with the iPhone X

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - RAVPower wireless charging stand/pad/portable charger$49.99/39.99/65.99View ProductThe GoodMakes you forget about wires • Charges as fast if not faster than wired connectionThe BadPlacing the phone correctly on some of the chargers can be fiddly • Not as fast as advertisedThe Bottom Lin
| Add To 

V areálu historických vysokých pecí v Ostravě startuje konopný veletrh

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Až do neděle bude probíhat v pořadí už třetí ročník konopného veletrhu Konopex, který vyroste stejně jako loni v unikátních prostorách pod vysokými pecemi v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovic. Návštěvníci zde naleznou kromě různých konopných produktů i vše, co je potřeba pro nadcházející pěstební sez
| Add To 

Do Brna míří výstava o kosmonautice

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Do hlubin vesmíru zavede od 1. května návštěvníky brněnského výstaviště největší světová putovní výstava o kosmonautice Cosmos Discovery (Objevování Vesmíru). Na několika tisících čtverečních metrech v pavilónu C se seznámí s počátky vývoje raket a kosmických lodí, prvními cestami do vesmíru i s da
| Add To 

Nix has upgraded their already awesome color sensors — and they're on sale

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - We’ve posted about the Nix Mini Color Sensor before: a pocket-sized device that will tell you the color of any physical object. If you’ve ever struggled to match the color of a real-world object to the color of a digital object (or vice-versa), then you’ll quickly realize just how
| Add To 

Chovanci pracovali na ředitelčině chatě za cigarety

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Brutální rvačky mezi chovanci, napadení vychovatele i práce chlapců na chatě ředitelky ústavu výměnou za cigarety. To všechno prý byla běžná praxe ve výchovném ústavu a dětském domově pro problémové chlapce ve Žluticích na Karlovarsku, která se však navenek tutlala.
| Add To 

Google Maps is testing directions based on the nearest fast-food spot

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - You can call it a human touch or you can call it confusing — either way, Google Maps has started using businesses as reference points for directions.Drivers using the app have started noticing that instead of being given a street name to turn onto or a direction to head in, they're being inst
| Add To 

Za Frankovy diktatury byly kondomy podpultové zboží. Muži se styděli, vzpomínají pamětníci

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - Pod pojmem kontraband si nejspíš představíme pašování drog, alkoholu nebo cigaret. Ve Španělsku se to v minulosti týkalo dokonce i kondomů. Za Frankova režimu měly rodiny osm a někdy i více dětí. Kondomy se totiž legálně daly sehnat jenom na předpis.
| Add To 

Česko už umí přilákat zahraniční vědce

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Česko přestalo být konečně zemí, z níž mozky jen prchají, jak tomu bylo po desítky let, kdy chytré hlavy neměly moc šancí u nás rozvinout své objevy a inovace. Dnes už naše republika dokáže vědce ze světa i přilákat k trvalé práci v Česku.
| Add To 

Apple's new 'Daisy' robot is here to eat all your old iPhones

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Recycling iPhones is a messy business. The handsets are notoriously difficult to take apart, which means recycling them for parts can easily turn into a time-consuming headache. But Apple thinks its new robot can help. Today the company introduced "Daisy," its new iPhone-recycling robot, which
| Add To 

Akcionář uspěl s žalobou proti převodu vepřína v Letech

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Drobný akcionář společnosti Agpi Petr Vrba uspěl ve středu odpoledne u Krajského soudu v Českých Budějovicích s žalobou proti usnesení valné hromady z července loňského roku o záměru převodu vepřína v Letech na Písecku na stát.
| Add To 

Jeseník nemá od února starostu. Zastupitelé se k jeho volbě zatím nechystají

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Radnice Jeseníku v Olomouckém kraji zůstane zřejmě i po čtvrtečním zastupitelstvu bez starosty. Návrh na jeho volbu v programu není a zástupci nejsilnějšího hnutí ANO tento týden potvrdili, že ji v plánu ani nemají.
| Add To 

Vrah na svobodě? Žalobce podal stížnost

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Lékař a odsouzený vrah Vladimír Mikuš má naději na předčasné propuštění z výkonu čtrnáctiletého trestu za vraždu milenky. Obvodní soud pro Prahu 6 včera vyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění a uložil mu sedmiletou zkušební dobu za dohledu probačního úředníka.
| Add To 

This crowdfunded, low-speed, electric 2-seater is "the iPad of cars"

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Electric-vehicle manufacturer Eli Electric has created a futuristic but odd-looking electric car. You can pre-order it today on ... Indiegogo? Yes, that's right: A crowd-funded car. That's not something you see every day. SEE ALSO: This experimental road is one very long charger for elect
| Add To 

Univerzita plánuje velkolepou stavbu v centru Ostravy. Nadčasový objekt bude žít sportem a uměním

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Ostravská univerzita (OU) plánuje příští léto v centru Ostravy začít stavět nový multifunkční areál. Sloužit má studentům i široké veřejnosti. Vzniknout zde má nejen sportovní zázemí, které využijí i vědci zkoumající pohyb, ale také prostory pro uměleckou fakultu.
| Add To 

Nový zákon o ochraně soukromí včas schválen nebude

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Nový zákon o zpracování osobních údajů nebude schválen včas před květnovou účinností unijního nařízení GDPR, z něhož vychází. Zrychlené schvalování ve Sněmovně ve středu vetovaly opoziční poslanecké kluby ODS, TOP 09, KDU-ČSL, pirátů a ČSSD.
| Add To 

Amazon finally reveals how many Prime users it has

Odeslat serjoža on Věda a technika

http://feeds.mashable.com - Finally, Amazon is spilling the beans on Prime membership.The online retailer has been famously opaque about how many of its users pay for Prime, its annual subscription service. Now, in a letter to shareholders, CEO Jeff Bezos has revealed that Amazon has more than 100 million paid Prime members.
| Add To