Únik Sony WF-1000XM4. Největší konkurence pro AirPods Pro je možná falešná

5 dny před 16
  • Sony má poměrně rozsáhlou nabídku bezdrátových sluchátek
  • Ta by se měla brzy rozšířit o model WF-1000XM4
  • Aktuálně unikl snímek odhalující jejich design
Sony WF-1000XM4

Balení sluchátek Sony WF-1000XM4 | foto: Key_Attention4766

Ve světě mobilních telefonů sice Sony už zdaleka není tak silné, jako dřív, ale co se týče třeba fotoaparátů či audia, má pořád skvělé jméno. Má široké portfolio sluchátek, od těch nejlevnějších až po opravdu exkluzivní, drahé kousky. Pojďme se podívat, co nabídne očekávaná špičková novinka WF-1000XM4 a také na to, jak bude vypadat.

Prémiové špunty od Sony

Fotografie sluchátek, která ve skutečnosti zobrazuje jejich balení, se ukázala na síti Reddit a zveřejnil ji tam uživatel Key_Attention4766. Novinka s označením WF-1000XM4 navazuje na špunty WF-1000XM3, které se prodávají i u nás a hned na první pohled je vidět, že spolu mají leccos společného. Design se sice změnil, ale styling kombinující černé šasi se zlatými doplňkovými prvky zůstal a v podobnému duchu je vyvedený i náhlavní model WH-1000XM4 (recenze).

Ona změna vzhledu oproti předchůdci je v jiném tvaru samotného šasi sluchátek, které je více zakulaceno a má linie fazolky. Hlavní mikrofon se nachází na spodní straně a zajímavě vypadá jakýsi zlatý výrůstek naproti němu, což je pravděpodobně externí mikrofon starající se o potlačení okolního hluku.


Psali jsme: Recenze sluchátek Sony WF-1000XM3: nic lepšího nehledejte


Pravda nebo lež?

Na balení si lze všimnout také nápisu WF-1000XM4, ale ten je v porovnání s ostatními krabicemi od Sony až moc tenký. Font se zdá být stejný, ale písmena jsou až příliš tenká, a to by mohlo naznačovat podvrh. Zvláštně pak vypadají i silikonové koncovky do uší, které působí jako kdyby byly vyrobeny z nějaké paměťové pěny.

Sluchátek WF-1000XM4 od Sony se dočkáme, to je jistá věc a opět to bude zcela jistě skvělý kousek elektroniky, nicméně tento únik berte, stejně jako my, lehce s nadhledem.

Přečtěte si celý článek