TZ: Model Young Package 2020: Personal Care

10 měsíce před 22

Model Young Package 2020: Personal Care / Praha / 22. 4. 2020

Dokážeš zlepšit lidem život a vyléčit neduhy dnešního světa svým designem? Volba je jen na tobě.

PŘIHLAS SE, VYTVOŘ JEDINEČNÝ OBAL A VYHRAJ

Jubilejní 25. ročník soutěže Model Young Package vznáší důležitou otázku – Osobní péče (Personal Care) v našem globalizovaném a propojeném světě.

Vyzýváme designéry z celého světa, aby vytvořili moderní obal, který je udržitelný a zároveň přispívá ke zvýšení kvality života.

Světově největší soutěž svého druhu je organizována společností Czechdesign pro předního evropského výrobce obalů Model Group, který vítězům rozdá celkem 6200 €. Účastníci také získávají jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci a dostat hod- nocení od uznávaných odborníků.

OSOBNÍ PÉČE SE TÝKÁ NÁS VŠECH 

Tento rok je úkolem designérů navrhnout obal na produkty osobní péče (Personal Care), kte- ré zlepší naše životy a vyléčí neduhy dnešního světa.

Zdravější, krásnější, šťastnější a odpovědnější – takový je vzorový člověk dneška, který zá- konitě potřebuje hodně produktů a zanechává po sobě hodně obalů. Všechny věci, které denně jíme a pijeme, nanášíme na sebe nebo prostě jen používáme, a které nám mají zlep- šit život. Stačí si vybrat, zda se vydáme cestou přírodních přípravků, nebo cestou nejnověj- ších vědeckých poznatků. Tyto produkty vstupují do našeho každodenního života s ambicí udělat ho lepším. Proto by lepší měly být i ony. Toto je výzva pro designéry – kreativně a zodpovědně zabalit kosmetiku, výživové doplňky (vitamíny, čaje), zdravotnické potřeby, léky nebo hygienické potřeby jakéhokoliv druhu.

(TÉMĚŘ) KAŽDÝ MŮŽE VYHRÁT 

Soutěž Model Young Package má dvě kategorie. Do středoškolské kategorie se mohou při- hlásit studenti středních a vyšších odborných škol. Druhá kategorie je pro studenty vysokých škol a designéry jakéhokoliv věku.

Soutěžící se registrují pomocí online registračního formuláře na stránkách young-package.- com a poté zasílají své práce poštou na adresu organizátora Czechdesign.

Deadline pro zaslání soutěžních prací je 15. června 2020.

CENY 

Pro soutěžící jsou připraveny odměny v celkové hodnotě 6 200 EUR (~ 160 000 CZK) a pro jednoho i skvělá příležitost v podobě třítýdenní honorované stáže v Inovačním centru Model Obaly.

Unlimited – univerzity & designéři

1. místo 2000 EUR
2. místo 1200 EUR
3. místo 800 EUR

High Schools – střední školy a vyšší odborné školy

1. místo 1200 EUR
2. místo 600 EUR
3. místo 400 EUR

Dále budou uděleny zvláštní ceny:

Cena Inovačního centra Model Obaly
Cena marketingové poroty

Porota, jejímž předsedou je přední český obalový designér Jan Činčera, bude hodnotit reálné návrhy. Výsledky budou vyhlášeny v září 2020, souběžně s tím proběhne i výstava Nejlepších prací v Galerii Czechdesign.

Příspěvek TZ: Model Young Package 2020: Personal Care pochází z Artalk.cz

Přečtěte si celý článek