Britský lékař prý poskytoval doping více než 150 sportovcům

Odeslat KamilPost on Tenis

http://www.sport.cz - Britský lékař Mark Bonar tvrdí, že v uplynulých šesti letech ordinoval více než 150 vrcholovým sportovcům zakázané prostředky podporující jejich výkonnost. Informuje o tom britský list The Sunday Times s tím, že Bonarovo tvrzení tajně natočil. Mezi Bonarovými "klienty" byli údajně
| Add To

Šafářová vybojovala v Miami titul! Djokovič má rekordní triumf na turnajích Masters

http://www.sport.cz - Česká tenistka Lucie Šafářová vyhrála na tenisovém turnaji v Miami čtyřhru. S Američankou Mattekovou-Sandsovou ve finále porazily Babosovou a Švedovovou 6:3, 6:4. Z titulu ve dvouhře se raduje Novak Djokovič, jenž po vítězství ve finále nad Keiem Nišikorim 6:3, 6:3 slaví v Miami triumf potřetí za s
| Add To

Kristýna Plíšková se po třech letech vrátila do světové stovky

http://www.sport.cz - Po více než třech letech se Kristýna Plíšková vrátila do první stovky světového žebříčku. Po účasti v třetím kole turnaje v Miami čtyřiadvacetiletá česká tenistka poskočila o 13 míst na 88. příčku. Pouze dvě místa ji dělí od životního maxima z ledna 2013.
| Add To

Cibulková se pustila do Šarapovové: Vůbec ji nelituji, je arogantní a namyšlená

http://www.sport.cz - Láskou ke své rivalce rozhodně neoplývá. Slovenská tenistka Dominika Cibulková, v současnosti 53. hráčka světového žebříčku WTA, se po návratu z turnajů v Mexiku a Spojených státech amerických zpět do vlasti ostře vyjádřila proti Rusce Marii Šarapovové.
| Add To

Kristýna Plíšková postupuje v Katovicích. Po bitvě udolala Watsonovou

http://www.sport.cz - Česká tenistka Kristýna Plíšková potvrdila aktuální dobrou formu úspěšným vstupem do turnaje v Katovicích. Po návratu do elitní stovky žebříčku porazila v pondělní dvouhodinové bitvě 6:2, 3:6 a 6:4 Britku Heather Watsonovou.
| Add To

Veselý v Marrákeši porazil Cervantese a zastavil sérii proher. Koukalová dál bez vítězství

http://www.sport.cz - Český tenista Jiří Veselý přerušil na turnaji v Marrákeši sérii čtyř porážek na ATP Tour a připsal si letošní druhou výhru. Daviscupový...
| Add To

Švýcarky vyrukují na Češky v semifinále Fed Cupu i s Hingisovou

http://www.sport.cz - Švýcarský tým pro semifinále Fed Cupu proti českým tenistkám tvoří Belinda Bencicová, Timea Bacsinszká, Martina Hingisová a Viktorija Golubicová. Utkání se bude hrát v Lucernu 16. a 17. dubna.
| Add To

Češky čeká bitva o finále Fed Cupu! Na Švýcarky vyrukují v čele s Plíškovou

http://www.sport.cz - Hrdinka posledních dvou utkání Karolína Plíšková a s ní Barbora Strýcová, Denisa Allertová a Lucie Hradecká jsou v nominaci na semifinále tenisového Fed Cupu proti Švýcarsku. České vítězky uplynulých dvou ročníků budou hrát o postup do finále příští víkend 16. a 17. dubna na tvrdém povrchu v Lucern
| Add To

Rasismus na kurtu? Skandál! zuří v Rumunsku

http://www.sport.cz - Za normálních okolností by souboj 44. tenistky světového žebříčku s 34. hráčkou rankingu WTA zajímal nejspíš jen skalní fanoušky či vášnivé sázkaře. Tentokrát je tomu ale jinak. Francouzka Caroline Garciaová (44. ve WTA) měla v utkání 1. kola antukového turnaje v americkém Charlestonu hrubě urazit
| Add To

Bývalý kouč Kvitové opět v akci! Stojí před ním velká výzva, má restartovat bývalou světovou jedničku

http://www.sport.cz - David Kotyza, bývalý trenér Petry Kvitové, povede nově Caroline Wozniackou. Informaci přinesl server idnes. Podle něj už s dánskou tenistkou trénuje v Monaku. Kvitovou český kouč přivedl k triumfům ve Wimbledonu v letech 2011 a 2014. Spolupráci ukončili po letošním Australian Open.
| Add To

Šafářová prohrála po zdravotní pauze i čtvrtý letošní zápas ve dvouhře

http://www.sport.cz - Česká tenistka Lucie Šafářová prohrála po zdravotní pauze i čtvrtý letošní zápas ve dvouhře. Čtvrtá nasazená hráčka podlehla na turnaji v...
| Add To

Kotyza u Wozniacké? Hodně štěstí, popřála Kvitová. O novém kouči přemýšlí, chce zlato z Ria

http://www.sport.cz - Zatímco Petra Kvitová stále nemá nového kouče, její bývalý trenér David Kotyza už připravuje na antukovou sezónu někdejší světovou jedničku Caroline Wozniackou, která momentálně prožívá ještě dramatičtější ústup ze slávy než česká lvice. Ta nástup Kotyzy ke konkurentce přijala v klidu a popřála mu
| Add To

Veselý po dlouhých měsících prošel do čtvrtfinále

http://www.sport.cz - Tenista Jiří Veselý postoupil po půl roce do čtvrtfinále turnaje ATP Tour. Osmý nasazený hráč v 2. kole v Marrakéši porazil v tříhodinovém duelu chorvatského soupeře z kvalifikace Nikolu Mektiče 6:7, 6:3 a 7:6. Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou z USA dál září ve čtyřhře, vítězně vstoup
| Add To

Nová Kotyzova svěřenkyně Wozniacká si na tréninku zranila kotník

http://www.sport.cz - Spolupráce trenéra Davida Kotyzy s dánskou tenistkou Caroline Wozniackou začala smolně. Bývalá světová jednička si při čtvrtečním tréninku poranila kotník a čeká ji nejméně dvoutýdenní pauza.
| Add To

Plíšková za ségru nelobbovala. Můžeme vyhrát i bez Petry s Luckou, říká o semifinále se Švýcarskem

http://www.sport.cz - První kolo Fed Cupu v Rumunsku zvládla Karolína Plíšková ve velkém stylu. Při výpadku Petry Kvitové zařídila 24letá tenistka postup dvěma body z dvouher a vítězným deblem se Strýcovou. V semifinále se Švýcarskem už převezme pevně otěže týmové jedničky. „Každý týden ve Fed Cupu byl zatím dobrý. Já j
| Add To

Tenisté sehrají čtvrtfinále Davis Cupu s Francií v třinecké hale

http://www.sport.cz - V hokejové Werk Areně v Třinci odehrají čeští tenisté čtvrtfinále Davisova poháru proti Francii. Dějiště zápasu s kapacitou téměř pět tisíc míst schválila Mezinárodní tenisové federace (ITF). Předprodej vstupenek na duel, který se uskuteční v týdnu po Wimbledonu 15. až 17. července, odstartuje začá
| Add To

Veselý vyřadil v Maroku turnajovou jedničku a je v semifinále, Šafářová ve čtyřhře dál vítězí

http://www.sport.cz - Tenista Jiří Veselý porazil na antukovém turnaji v Marrákeši nasazenou jedničku Španěla Guillerma Garcíu-Lópeze 6:4, 7:6 a po roce si na okruhu ATP zahraje semifinále. Soupeřem dvaadvacetiletého rodáka z Příbrami bude v sobotu o tři roky mladší Chorvat Borna Čorič. Do semifinále postoupily také Luc
| Add To

Veselý si o titul v Marrákeši nezahraje, Šafářová bude hrát v Charlestonu finále

http://www.sport.cz - Tenista Jiří Veselý si o titul na turnaji v Marrákeši nezahraje. Český daviscupový reprezentant podlehl v sobotním semifinále na marocké antuce třetímu nasazenému Chorvatovi Bornu Čoričovi po setech 6:7 a 6:7. Lucie Šafářová si zahraje na druhém turnaji za sebou o titul ve čtyřhře. Po Miami budou s
| Add To

Zraněná Bencicová nenastoupí proti Češkám v semifinále Fed Cupu

http://www.sport.cz - Švýcarským tenistkám bude v semifinále Fed Cupu proti českým obhájkyním trofeje chybět zraněná jednička Belinda Bencicová. Kvůli problémům se zády čekají desátou hráčku světového žebříčku až čtyři týdny klidu, zápas se bude hrát o příštím víkendu v Lucernu.
| Add To

Cibulková získala titul v Katovicích, Šafářová v Charlestonu neuspěla

http://www.sport.cz - Slovenská tenistka Dominika Cibulková dokázala ve finále v Katovicích poprvé v kariéře porazit Italku Camilu Giorgiovou a po vítězství 6:4, 6:0 získala pátý titul v kariéře. Giorgiová ztroskotala ve finále v Katovicích třetí rok po sobě. Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou druhý titul za