T-Mobile dává k aktivaci tarifu měsíc neomezených dat zdarma

7 měsíce před 14

Od 1. června T-Mobile startuje velmi zajímavou akci k aktivaci nových tarifů. Podpis nové smlouvy či prodloužení té stávající vám totiž vynese 30 dnů mobilního internetu zcela neomezeně.

ilustrační | foto: T-Mobile

Čtěte také: Neomezená data jedou, u T-Mobilu je používá přes 180 tisíc lidí

Data nemusíte řešit celý měsíc

Příjemným gestem vůči spotřebitelům chce T-Mobile nalákat nové i stávající zákazníky na třpyt tarifu s neomezeným mobilním internetem. Pokud totiž chcete s T-Mobile uzavřít novou smlouvu, změnit či prodloužit tu stávající, přidat ke smlouvě telefon na splátky anebo přejít z předplacené karty na paušální tarif, čekají na vás neomezená data.

Vůbec nezáleží na tom, kolik dat v tarifu si zvolíte, T-Mobile vám jako poděkování věnuje měsíc surfování neomezeně. Jedinou podmínkou je uzavřít kontrakt či provést změnu tarifu online, tedy v aplikaci Můj T-Mobile či v samoobsluze na webu.

Po “podepsání” už stačí následovat do aplikace Můj T-Mobile, kde si může zákazník vyzvednout 30denní nabídku mobilního internetu s neomezeným FUPem a, jak zdůrazňuje T-Mobile v tiskové zprávě, i s neomezenou rychlostí. Nedochází tak k postupnému zpomalování rychlosti přenosu, jako u lacinějších tarifů s neomezeným internetem. Ale pozor, pokud si pobídku neaktivujete, po 30 dnech zmizí.

Zkusíte neomezeno?

T-Mobile chce s nabídkou zacílit na zákazníky, kteří třeba mají jeden z nižších hlasových tarifů (například tarif M s 1,5 GB dat za 525 korun) anebo právě předplacenou kartu. Měsíční demo neomezených dat ale může sloužit dobře i zákazníkům, kteří si mohou vyzkoušet, jestli jim to za to stojí.

A že nejde o žádnou levnou zábavu ilustruje i nabídka magentového operátora. Ten má tři neomezené tarify s voláním, SMSkami i datováním bez omezení. Nejzajímavěji působí tarif Neomezeně MAX za 1 575 korun, u nějž nenajdeme omezení rychlosti. U zbylých dvou – Neomezeně SD a Neomezeně HD – už s úbytkem pomyslného FUPu ubývá i rychlosti přenosu.

zdroj: T-Mobile

Přečtěte si celý článek