Publikované články Ostatni sporty

Kickboxer Kraft je mistrem Evropy

Odeslat admin on Ostatni sporty

http://www.denik.cz - Kickboxer Petr Kraft z plzeňského klubu SK Atom Fighters dosáhl velkého úspěchu.
| Add To 

Infekce Hermannové vyřadila beachvolejbalistky z turnajů v Číně

Odeslat tipykam on Ostatni sporty

http://www.sport.cz - Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Sluková kvůli zdravotním problémům vynechají oba turnaje Světového okruhu v Číně. Do Sia-menu sice odletěly, ale narychlo se vrátily domů, protože Hermannovou ještě v Česku něco štíplo do levého kotníku, který otekl, byl silně bolestivý a dostala h
| Add To 

Fotbalový agent Zíka: Ovlivnění nominací? Blbost. Jarolím patří k nejlepším

Odeslat admin on Ostatni sporty

http://www.denik.cz - /ROZHOVOR/ Bylo to vážné obvinění. Karel Jarolím si podle faktického předsedy fotbalové asociace nechal „radit“ při nominacích do národního týmu od agentů. Toto tvrzení Romana Berbra však vyvrací „třetí“ strana: významný agent Pavel Zíka.
| Add To 

Světová antidopingová agentura vyhlásila částečnou "amnestii" pro přistižené s meldoniem

Odeslat tipykam on Ostatni sporty

http://www.sport.cz - Světová antidopingová agentura WADA nebude postihovat sportovce za pozitivní test na meldonium, pokud ho měli při kontrole provedené před 1. březnem v těle maximálně jeden mikrogram na mililitr. WADA, jež od začátku roku registruje 158 nálezů na meldonium, to uvedla v tiskovém prohlášení.
| Add To 

Na sparťanech byla znát frustrace, všiml si po šlágru plzeňský Hájek

Odeslat admin on Ostatni sporty

http://www.denik.cz - /ROZHOVOR/ Od lednového přestupu ze Zlína do Viktorie Plzeň neodehrál stoper Tomáš Hájek v české lize zřejmě těžší zápas. Posledních dvacet minut nedělního šlágru mezi Spartou a Plzní byla Viktoria pod palbou.
| Add To 

Strýcová zapomněla podprsenky. Trénovala v plavkách a rozesmála Plíškovou

Odeslat tipykam on Ostatni sporty

http://www.sport.cz - V táboře českého fedcupového týmu vládne před víkendovou semifinálovou bitvou s domácími Švýcarkami pohoda. Výtečnou náladu ještě vyšperkovala Barbora Strýcová, která během rozhovoru na facebooku zaskočila informací, kterou řádně pobavila svoji parťačku a kamarádku Karolínu Plíškovou.
| Add To