Nové trendy v uklízení. Teď už vás úklid bude bavit

7 měsíce před 22

Úklid může být zábava, nejen pro vás, ale také pro vašeho partnera nebo děti. Že se vám to zdá jako sci-fi? S rotačním mopem s kulatou mycí hlavicí se přesně tohle stane realitou. Práce s ním je totiž zábava.

Úklid nové generace

Set plochého rotačního mopu s kulatou hlavicí Vileda Spin & Clean je naprostou novinkou na trhu a nutno podotknout, že revoluční novinkou. Mop se totiž nejen sám vyždímá, ale také vyčistí.

Jak na to? Nejprve naplníte kbelík vodou a přidáte malé množství oblíbeného prostředku na mytí podlah, potom mop stlačíte na trn uprostřed kbelíku, a tím se hlavice roztočí. Zespodu je omývána vodou, drhnuta rotačním válečkem a zbavována nečistot. Silnějším stlačením mopu na trn dosáhnete jeho vyždímání. A pak už stačí jen setřít podlahu.

A i to je hračka. Část mycí hlavice je díky speciálnímu kloubu možné ohnout do pravého úhlu k podlaze. Jednoduše tak umyjete i sokly či schody.

Snadný úklid i údržba

Mop můžete použít na všechny typy tvrdých podlah. Poradí si s 99 % bakterií jen za pomoci vody. Jak je to možné? Díky mikrovláknům, ze kterých je mop vyroben. Vlákna perfektně přilnou k vytíranému povrchu a dokonale z něj odstraní každou nečistotu. Jakmile úklid dokončíte, jednoduše návlek hodíte do pračky a vyperete na maximální teplotu 60 °C. Pokud chcete zachovat kvalitu vláken, nepoužívejte však sušičku ani aviváž.

Kbelík je nejen lehký a tak je snadné jej při úklidu přenášet, ale také má kompaktní rozměry (pouze 17,5 cm výška a průměr 33 cm), takže se snadno skladuje a nezabere téměř žádné místo.

Set kbelíku s mopem Spin and Clean od značky Vileda je k dostání od 699 Kč.

Více informací na stránkách shop.vileda.cz

Přečtěte si celý článek