Nové chytré hodinky od Lenova vypadají krásně a nestojí ani 500 korun

4 měsíce před 17

Lenovo přináší další zajímavou slevovou akci prostřednictvím e-shopu Cafago. Hodinky Lenovo Watch 9, které tu nemáme dnes poprvé, jsou tzv. hybridní chytré hodinky, vypadají úžasně a nestojí moc.

chytré hodinky Lenovo Watch 9 | foto: Cafago, Lenovo

Nejde o klasické chytré hodinky s kompletně LCD či OLED displejem. Na ciferníku Watch 9 najdeme klasické ručičky, které jsou vylepšeny o ukazatel spálených kalorií. To hlavní však hodinky sledují v aplikaci v telefonu.

Tam najdete monitoring spánku, fitness aktivit a ušlé vzdálenosti a podobně. Výrobce dokonce garantuje sledování fitness aktivit u míčových her, seskoku padákem (!) a také při plavání, hodinky jsou totiž z oceli a vepředu mají safírové sklíčko. Jsou tedy vodotěsné do 50 metrů.

Krásné hybridní chytré hodinky, které vám změří fitness aktivity, na druhou stranu ale budou vypadat jako klasické analogové hodinky, zakoupíte v obchodě Cafago. Jejich cena není nijak vysoká, a to i díky aktuální 47% slevě. Lenovo Watch 9 v úchvatné bílé variantě koupíte za cenu 483 korun, respektive 17,66 eur. Doprava je pochopitelně zdarma a akce platí do 30. června.

Přečtěte si celý článek