Módní trendy roku? Barevné detaily, oslnivý třpyt i udržitelnost

3 měsíce před 37

Každý rok probíhá v módním světě dramatická soutěž, jejíž vítězové nastupují do vašeho šatníku a botníku. Vybrali jsme pro vás ty nejžhavější trendy z přehlídkových mol, které by vám letos ve skříni rozhodně neměly chybět a nezruinují přitom váš bankovní účet.

 Zaostřeno na detail

Ulice módních metropolí letos ovládnou metalické tóny a všechny odstíny modré a žluté. Kabelky, boty, pásky nebo klobouky. Při výběru doplňků letos vsaďte na trendy odstíny, zbytek outfitu pak laďte do hlubších odstínů šedi, antracitu nebo grafitu, které nechají nepřehlédnutelné doplňky vyniknout v plné kráse.

Závoj oslnivého třpytu

Barevné a třpytivé náhrdelníky, náušnice a náramky budou tento rok v kurzu. Letos už tak nemusíte čekat na plesovou sezónu, aby vás mohly ozdobit blyštivé šperky. Noste je, kdykoliv se vám zachce – na pracovní oběd, kurz výroby kokedam nebo nedělní procházku do přírody. Protože všechno, co se třpytí, vám tento rok zajistí v módním světě uznalý obdiv.

Nadčasová udržitelnost

Udržitelnost – to je trend, který ovlivnil svět na všech frontách. I módní průmysl letos udělá obrovský krok kupředu, nejen co se týče udržitelnosti. Sníží se tak množství kolekcí, které obchody s konfekcí dříve chrlily v neuvěřitelném tempu, čímž se omezí i velká nadprodukce a zbytečné plýtvání.

Poslední trend navíc můžete promítnout do svého šatníku i vy. Stačí nakupovat s rozmyslem, pořídit si jen pár trendy doplňků a při výběru oblečení dávat přednost kvalitě před kvantitou. Namícháte si tak vlastní osobitý koktejl stylu s nezaměnitelným rukopisem.

Přečtěte si celý článek