Měsíc narození jako předzvěst chorob. Zjistěte, co vám hrozí, než to skutečně přijde

1 měsíc před 9

Možná jste o tom dodnes neměli ani ponětí, ale měsíc, ve kterém jste se narodili, ovlivňuje nejen vaši osobnost, ale i nemoci, kterými jste ohroženi, stejně jako celkový zdravotní stav.

Leden

Pokud jste se narodili v lednu, máte klidnou povahu, skrýváte city a netrpíte depresí. Rizikem jsou žaludeční vředy, zácpa, migrény a srdeční záchvaty. Muži narození v lednu trpí potížemi se štítnou žlázou 3x méně než ti, narození v září.

Únor

Lidé narození v únoru jsou velmi inteligentní a pečliví. Častěji však mívají problémy se štítnou žlázou a artritidou. Mužům hrozí srdeční choroby a ženám trombóza.

Březen

Lidé narození v březnu jsou veselí, pozitivní a optimističtí. Mužům hrozí astma, šedý zákal a srdeční choroby. Ženám revma, zácpa, záněty svalů a šlach.

Duben

Pokud jste se narodili v dubnu, máte veselou a optimistickou povahu. Muži mohou trpět astmatem a problémy se štítnou žlázou. Ženy mívají bronchitidu a onkologická onemocnění. Obě pohlaví trápí osteoporóza.

Květen

I květnoví lidé jsou optimisté se skvělou náladou. Muži narození v květnu mají sklony k astmatu, depresi a diabetu. Ženy k řídnutí kostí, zácpě, chronickým alergiím.

V květnu narození lidé se s depresí potýkají nejčastěji. / Foto: Freepik

Červen

Lidé narození v červnu jsou pozitivní, ale trápí je změny nálad, které mohou způsobit vážné psychické potíže, jako úzkostné či bipolární poruchy a deprese. Muži mají záněty průdušek a srdeční choroby. Ženy inkontinenci, revma a záněty kloubů.

Červenec

Lidé narození v červenci trpí astmatem, zánětem kloubů, chronickými bolestmi zad, hlavy i krční páteře a onkologickými onemocněními.

Srpen

Muži narození v srpnu, trpí na řídnutí kostí, astma a problémy se štítnou žlázou. Ženy na revma, zánět kloubů a trombózu.

Září

Lidé narození na podzim jsou mírně prchliví a náladoví, ale odolní depresím. Muže trápí řídnutí kostí, záněty štítné žlázy a astma. Ženy onkologická onemocnění.

Říjen

Ženy trápí chudokrevnost a vysoká hladina cholesterolu. Muži narození v říjnu mívají potíže se štítnou žlázou a migrénami.

Pokud jste se narodili v říjnu, máte vyšší riziko migrén. / Foto: Freepik

Listopad

Ženy narozené v listopadu trápí srdeční záchvaty, zácpy a choroby žil. Muži trpí onemocněními kůže, problémy se štítnou žlázou a srdcem.

Prosinec

Muži narození v prosinci trápí šedý zákal, deprese a srdeční choroby. U žen je to astma, trombóza a chronický zánět průdušek.

Foto: Freepik

Přečtěte si celý článek