Luxusní rychlonabíjení vždy a všude. Huawei představil nové příslušenství

1 měsíc před 17
Huawei má ve svém portfóliu další příslušenství, které najde širokou využitelnost nejen na cestách Mezi novinkami je super ultrarychlá powerbanka a extravýkonné nabíječky do auta
Powerbanka s kapacitou 12 000 mAh a výkonem 66 W

Nová powerbanka s výkonem 66 W | foto: Huawei

TIP: Nejapný vtip? Huawei dává k nákupu nových iPhonů powerbanku

Po včerejším představení nové vlajkové lodě Huawei Mate 40 čínský gigant oznamuje další chytré příslušenství, které poskytne dostatek kapacity i rychlosti pro nabíjení vašich mazlíčků v podobě mobilních telefonů a to nejen na cestách.

Cena a dostupnost prozatím nebyla uvedena, ale brzy bychom se měli dočkat vyjádření ze strany společnosti, uvádí magazín FoneArena. Prozatím se alespoň podívejte, co si pro nás výrobce přichystal.

Ideální pomocníci v nouzi

Jde o tři nové produkty, mezi kterými je ultrarychlá powerbanka s kapacitou 12 000 mAh a rychlosti 66 W s technologií SuperCharge. Výkonná powerbanka má v sobě uloženy tři akumulátory s kapacitou 4 020 mAh. Nabíjení pak probíhá skrze moderní USB konektor typu C.

Dobití do plné kapacity powerbanky proběhne zhruba za necelé 2 hodiny. Maximální ochranu proti přepětí a přehřátí poskytuje dvanáctivrstvý obal, který chrání samotné hliníkové tělo powerbanky.

Nabíjecí bezdrátový držák s výkonem 50 W

Nový bezdrátový 50W nabíjecí držák | foto: Huawei

Do auta, na cesty

Dalším produktem je pak bezdrátový nabíjecí držák na mobilní telefon, který má výkon 50 W. Ten má v sobě integrovány dva inteligentní senzory pro pohodlné upevnění telefonu. Připevnění funguje na principu zatížení, kdy se telefon po zatížení spodních pacek obklopí bočními packami pro pevné a bezpečné upevnění.

Výkon 50 W by měl mobilní telefon dobít zhruba za 30 minut. Díky tomu, že je držák upevněn v mřížce výdechu v palubní desce, nový 3D vzduchový chladící systém perfektně odvádí veškeré teplo a nedojde tak k přehřívání.

Autonabíječka se dvěma vstupy a výkonem 66 W

Nová 66W autonabíječka | foto: Huawei

Příznivce klasických autonabíječek do zapalování pak potěší nabíječka s 66W výkonem. Ten má dva USB konektory, jeden o proudu 2 A a druhý o maximálním proudu až 6 A. Potěší přítomnost LED diod, které jsou ukazatelem toho, zda nabíjení probíhá v rychlejším režimu, či ve standardním.

Přečtěte si celý článek