Publikované články Kraje

Konec červených v noci na semaforech? Rozhodne analýza. Jedou kvůli bezpečnosti

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno /ANKETA/ - Část řidičů i brněnských politiků chce prověřit celonoční provoz křižovatek řízených semafory. V Brně jich je čtyřiadvacet a zpomalují provoz. Semafory se nevypínají kvůli bezpečnosti.
| Add To 

Nová koalice dohodnuta: starostou Chebu má být Antonín Jalovec (VPM)

Odeslat admin on Karlovarský kraj

http://zpravyzchebu.cz - Po měsíci politické nejistoty se dnes večer zrodila dohoda o nové vládě na chebské radnici. Jak na Facebooku informoval Antonín Jalovec (VPM), podepsaly dnes večer všechny dosavadní opoziční strany v zastupitelstvu společně s dosud vládnoucím hnutím ANO „memorandum o vzájemné shodě na vzniku koalic
| Add To 

Cenu za rezidentní parkování lidem spočítá kalkulačka na webu

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno – Je levnější s autem jezdit, či ho nechat stát? Od podzimu a zavedení rezidentního parkování v Brně-středu bude záležet na tom, kde jeho majitel bydlí a kde ho parkuje. Zjednodušit orientaci v cenách pomáhá lidem kalkulačka na webu.
| Add To 

Brno získá pozemky pro stavbu stadionu za Lužánkami

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno – Úspěch brněnských hokejistů opět upozornil na potřebu nového stadionu, který město slibovalo postavit za Lužánkami. Po skoro ročním jednání nyní Brno uzavřelo dohodu s vlastníkem potřebných pozemků firmou Eiskon Devepol.
| Add To 

Zahrádky v historickém centru? Rozhodnutí Brna-středu uleví restauratérům

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno – Méně práce pro podnikatele, kteří chtějí chtějí v létě otevřít restaurační zahrádku v centru, znamená rozhodnutí radních Brna-středu. Tamní rada zrušila současnou metodiku pro zařizování zahrádek.
| Add To 

Global Protocol - LLC - Aircraft Parts and Accessories.

Odeslat shantaeaun on Jihočeský kraj

http://aircraftpartsandaccessories.com - At Global Protocol, LLC our mission is to be a world leader in providing new, aftermarket and used aircraft parts.
As well as being the preferred choice for assisting customers local parts. As well as assist them connect with buyers, sellers, and listing companies. Wether they be local or global.
| Add To 

Kašnu Parnas opět naplní voda. Po dvou letech

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno – Symbol brněnského Zelného trhu, barokní kašnu Parnas, lidé v těchto dnech opět uvidí v plné kráse. Napuštěnou. Voda se do kašny vrátí po dvou letech.
| Add To 

Příspěvek na roční šalinkartu se musí zdanit. Magistrát o povinnosti netušil

Odeslat mrampula on Jihomoravský kraj

http://brnensky.denik.cz - Brno – Dotace na dopravu? Ano. Ale zaplať, Brňane, daň! Příspěvky na nákup roční elektronické šalinkarty, které letos začal vyplácet magistrát, podléhají podle zjištění Brněnského deníku Rovnost zdanění. Redakci to potvrdil finanční úřad.
| Add To 

Nové varhany pro Svatovítskou katedrálu vytvoří španělská firma, za 70 milionů

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Zástupci nadačního fondu dnes ohlásili na Pražském hradě jméno výrobce, který zhotoví nové varhany pro Svatovítskou katedrálu. Bude to varhanářská firma Gerharda Grenzinga. Slavnostního oznámení se zúčastnil i premiér Bohuslav Sobotka a kardinál Dominik Duka.
| Add To 

V Ostravě budou vyrábět autodíly i pro Volvo či Audi. Americkou firmu přilákal dostatek odborníků

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Odhadem až 400 lidí by mělo najít práci v továrně amerického výrobce autodílů Chassix. Pro svůj závod v Ostravě už firma vybírá první zaměstnance. Celková výše investice bude asi 50 milionů eur (zhruba 1,3 miliardy korun), sdělil zástupce společnosti Sergi Barbero. 
| Add To 

Otazníky nad rezidentním parkováním v Brně. Lidem se novinka nelíbí

Odeslat tomcak on Kraje

http://www.ceskatelevize.cz - Systém rezidentního parkování, které chystá vedení města Brna, vyvolává diskuse. Lidé mají z novinky obavy. Rezidentní parkování v Brně by se mělo v jeho historickém centru spustit letos na podzim, další etapy budou následovat další rok. Celkem by měl systém stát až dvě stě milionů korun.
| Add To 

V Pardubicích vzniká unikátní muzeum kouzel. Největší u nás

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Východní Čechy, Pardubice - V Pardubicích uvidíte dějiny magie i exponáty, které mizí nebo nechávají zmizet jiné.
| Add To 

Ošklivá vzduchotechnika na střeše Auparku by měla zmizet

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Hradec Králové - Při pohledu na nejnovější dominantu Gočárovy třídy, obchodní centrum Aupark, si nezle nevšimnout nevzhledné plechové změti na jeho střeše. Jedná se o vzduchotechniku, kterou chce nyní společnost HB Reavis, vlastník Auparku, zakrýt.
| Add To 

Praha hoří! Výstava v Novomlýnské vodárenské věži představuje pražské požáry

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Praha - Muzeum hlavního města Prahy otevírá v úterý v Novomlýnské vodárenské věži expozici "Praha hoří!" Ta přibližuje pražské požáry v minulých dobách a historii pražských hasičů. Je umístěna v poprvé veřejnosti zpřístupnělé Novomlýnské vodárenské věži. Moto výstavy by mohlo být: "Praha bez ohně b
| Add To 

V kostce z Hradecka: Žlutý vrtulník zachraňuje životy, ale v noci spí

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Tu nejmodernější techniku mají k dispozici letečtí záchranáři ze společnosti DSA, jejíž žlutý vrtulník poznali i zevnitř zejména lidé kriticky ohrožení na životě.
| Add To 

Common Childhood Ailments And Ways to Prevent Them.

Odeslat anonymous on Jihomoravský kraj

http://www.blackplanet.com - Exactly what a lot of people do not realize is that this liquid is absolutely nothing more than pure virus.

The Herpes Simplex Virus type 1, triggers what is most typically a blister that forms on the lips.
| Add To 

Moravští ovocnáři i vinaři sčítají škody. Po mrazech

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Na opavském školním statku poškodil mráz stovky meruněk, nepřízeň počasí odnesly i maliníky. Jak velké ztráty ale nakonec na úrodě budou, to budou ovocnáři vědět až za několik týdnů, zjistila redaktorka České televize Markéta Radová. Mráz ničil úrodu i na jižní Moravě. Nejvíc poškodil pěstitele na
| Add To 

Zelené střechy mají zelenou. Na domech jsou vidět stále častěji

Odeslat tomcak on Kraje

http://www.ceskatelevize.cz - Na rodinných domech nebo firemních sídlech nejen v jihomoravském kraji se objevují stále častěji takzvané zelené střechy. Suchomilné rostliny místo střešní krytiny jsou jedním ze způsobů, jak se adaptovat na změny klimatu. Nově na ně lze žádat i speciální dotace z programu Nová zelená úsporám.
| Add To 

Cesta ke slavnému pískovci? Trhaviny, bagry a sbíječky

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Kohoutov - Pískovec z kohoutovského lomu je pro své jedinečné vlastnosti známý po celé Evropě. Obdivují ho lidé na Hospitalu Kuks, na Pražském hradě i v Kroměříži.
| Add To 

KRIMI MIX: V Nuslích blikaly sanitky dvakrát po sobě

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Praha – Hned dvakrát v krátké době po sobě zasahovali v pondělí odpoledne u dopravních malérů záchranáři pod Nuselským mostem. Nejprve byli voláni do Sekaninovy ulice, kde havarovala dvě auta, z nichž jedno se po nehodě převrátilo na střechu. Jeden zraněný člověk skončil v péči záchranářů.
| Add To