Publikované články Kraje

V Praze 8 budou umístěny podzemní kontejnery na tříděný odpad

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Městská část Praha 8 zřídí 23 podzemních kontejnerových stání v rámci první etapy plánovaného projektu, který by měl být dokončen příští rok. Za kontejnery zaplatí 25 milionů korun bez DPH. Městská část bude žádat ministerstvo vnitra o dotaci, která umožňuje spolufinancování do výše 85 procent soub
| Add To 

OBRAZEM: Ve Vestci u Prahy se sjeli milovníci elektromobilů Tesla

Odeslat Katie on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - V sobotu se ve Vestci u Prahy sjelo přes 30 automobilů u nové dobíjecí stanice Tesla Supercharger. Sraz pořádal Tesla klub České republiky. Podívejte se, jak to Teslám a stanici slušelo. 
| Add To 

Muzeum představí novou knihu

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Hradec Králové - V Muzeu východních Čech v Hradci Králové slavnostně představí ve čtvrtek od 17.15 hodin novou publikaci s názvem Velká Vizita!
| Add To 

Výsledky měření hluku rozhodnou, zda Královopolský tunel projde kolaudací

Odeslat tomcak on Kraje

http://www.ceskatelevize.cz - Brněnský Královopolský tunel funguje už šest let v provizorním režimu, protože nesplňuje hlukové limity. Nyní zde probíhají kontrolní měření, která mají rozhodnout, zda zvýšené protihlukové stěny pomohly a bude možné stavbu konečně zkolaudovat. 
| Add To 

V kostce z regionu: Do domova pro seniory nepotáhne

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Většího komfortu se dočkali klienti hořického Domova pro seniory v ulici Riegrova, ve kterém byla kompletně vyměněna a nově zkolaudována okna a balkonové dveře v celém třetím poschodí.
| Add To 

Po prázdninách se budou v Olomouci měnit jízdní řády MHD. Město ukončí dohody s nákupními centry

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Od 1. září se v Olomouci odehrají další změny jízdních řádů městské hromadné dopravy. Týkají se autobusových linek 14, 15, 25, 28 a 31. Největší z nich se uskuteční v rámci linky číslo 28. Ukončení smluvních vztahů s obchodními centry pak městu rozváže ruce pro další posilování spojů v budoucnu, uv
| Add To 

Kotlíkové dotace s vlídnou tváří: peněz je dost a fronty nebudou

Odeslat Katie on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Jedinečná možnost využít příležitost k získání příspěvku na výměnu starého kotle za nový, ekologický zdroj tepla. Majitelům domků určených k bydlení to vzkazuje ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) v souvislosti s vyhlášením druhé výzvy takzvaných kotlíkových dotací ve Středočeském kraj
| Add To 

Na Poděbradské se bude opravovat vodovodní armatura

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Od úterý 17. října až do 14. listopadu budou řidiči muset počítat s dopravním omezením na komunikaci Poděbradská, konkrétně v úseku ulic Kabešova – Nademlejnská. Příčinou je oprava vodovodních armatur.
| Add To 

Dny archeologie budou patřit výzkumu u dálnice

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Hradecko - Ukážou výzkum na D11. Všestarský Archeopark Pravěku dlouhodobě připravuje tematické víkendy. Ten nadcházející bude ovšem netradiční.
| Add To 

Bratři vyráběli u Zlína statisíce falešných cigaret. Soud je poslal na pět a půl roku do vězení

Odeslat tomcak on Kraje

http://www.ceskatelevize.cz - Skupina okolo bratrů Lebánkových vyrobila za čtvrt roku přes jeden milion padělaných cigaret. Obžalované spojovala firma Vltava Holding s areálem v Lužkovicích nedaleko Zlína. Dalších šest obžalovaných dostalo podmíněné tresty, jeden byl kvůli nedostatku důkazů zproštěn.
| Add To 

Jak dostat do Valdštejnské lodžie peníze? Jičín to zkouší společně s Polskem

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Jičín - Město zažádalo o peníze na úpravu Valdštejnské lodžie prostřednictvím přeshraniční spolupráce.
| Add To 

V nemocnicích v Praze se k volbách zapsaly většinou desítky lidí

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - V pražských nemocnicích se na zvláštní voličské seznamy nechalo zapsat většinou od 25 do stovky lidí, jde o pacienty i personál. Vyplývá to ze zjištění ČTK. Zájem mají zejména senioři, jak v nemocnicích, tak například v domovech důchodců. Zařízení musely seznamy odevzdat místnímu úřadu v pátek odpo
| Add To 

Opozice neprosadila jednání o dostavbě okruhu. "Nepodpořím to," řekl Dolínek.

Odeslat Katie on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - /VIDEO/ Tendr na dostavbu severovýchodního městského okruhu mezi Pelc/Tyrolkou a Štěrboholy se dnes nepodařilo schválit. Opoziční TOP 09, ODS a Nezávislí kvůli tomu svolali mimořádné zastupitelstvo. Náměstek primátorky a radní pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD), který obchvat prosazuje, paradoxně vyst
| Add To 

V lese se představí moderní i historické stroje

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Hradec Králové - Na ukázky historické i moderní lesní techniky, myslivosti nebo práce loveckých psů se mohou těšit návštěvníci hradeckých lesů již tuto sobotu.
| Add To 

Žena s komplici podváděla banky. Soud ji poslal na sedm let za mříže

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Sedmiletý trest vězení padl u Krajského soudu v Ostravě za úvěrové podvody ve výši téměř tří desítek milionů korun. Vysloužila si ho Patricie Rivoli, která podle žalobce padělala účetnictví a dokumenty firem z Moravskoslezského kraje.
| Add To 

Dopravní situace Prahy 6 je po otevření Blanky lepší, řekl v rozhovoru Dolínek

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Hostem online rozhovoru byl v pondělí náměstek primátorky pro dopravu a lídr pražské kandidátky ČSSD Petr Dolínek, který odpovídal na dotazy čtenářů. Společně jsme se dotkli například dopravy na Praze 6, Pražského okruhu i otázky dopravy na magistrále, nebo přepravy na letiště. 
| Add To 

Lidi z Kladna do Prahy vozí muzejní exponát

Odeslat Katie on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Na trase mezi Kladnem a Prahou vozí lidi i dopravní veteráni. Neutěšený stav počtu řidičů autobusových linek v rámci integrace dopravy mezi Kladnem a Prahou dospěl tak daleko, že na trasu byl vypraven autobus, který je řazen mezi historická vozidla. 
| Add To 

Slušní lidé s žalobou vnitra neuspěli. Nezaplatili soudní poplatek

Odeslat tomcak on Kraje

http://www.ceskatelevize.cz - Hnutí Slušní lidé žalovalo ministerstvo vnitra kvůli zařazení na seznam extremistických organizací. Ani po opakované výzvě pro zaplacení soudního poplatku ovšem uskupení částku nezaplatilo. Městský soud v Praze proto řízení ukončil.
| Add To 

V kostce z regionu: Školka dostala nový kabátek

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Mateřská škola v Komenského ulici v Náchodě, jedna z nejdéle fungujících náchodských školek, se dočkala zateplení i druhé poloviny budovy.
| Add To 

Mašina se zakousla do střechy tribuny

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Hradec Králové - Demolice fotbalové arény se rozběhla na plné obrátky.
| Add To