Publikované články Kraje

Robimy Strony – Robimy Strony

Odeslat anonymous on Královehradecký kraj

http://stronyrobie.pl - 851 E. Tropicana Avenue Las Vegas
(702)895-3174

As Photography

As Blog

Submit

info@paintable.com
| Add To 

Park Reklamowy – od zera do marketera – Park Reklamowy – od zera do marketera

Odeslat anonymous on Královehradecký kraj

http://parkreklamowy.pl - Projektowanie stron internetowych wymaga nie tylko wyjątkowej staranności, ale coraz częściej także pewnej inwencji twórczej i wyczucia, czego może oczekiwać potencjalny użytkownik. Ale co tak naprawdę ma większe znaczenie? Kwestie techniczne? Treść, która pojawi się na stronie? A może ciekawy spos
| Add To 

Fico v rozhovoru zase zaváděl. Pokračuje v očišťovací PR

Odeslat anonymous on Jihomoravský kraj

http://biztweet.cz - Byl to pokus o převrat řízený prezidentem Andrejem Kiskou a neziskovkami George Sorose. Róbert Fico ve velkém rozhovoru zase lhal. A vysloužil si titulní stranu.
| Add To 

Prostřílený kříž u Přerova připomíná poválečný masakr karpatských Němců

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Přes čtyři metry vysoký kovový kříž byl v neděli odhalen a vysvěcen nedaleko Přerova na kopci zvaném Švédské šance, kde připomíná poválečný masakr 267 karpatských Němců. Odhalení kovaného kříže, kterému přihlížela více než stovka lidí z okolí i zástupci Karpatskoněmeckého spolku na Slovensku, bylo
| Add To 

Největší přerovský kryt civilní obrany dosloužil. Město zvažuje prodej, filtry jsou dodnes funkční

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Všudypřítomná vlhkost, poškozená střecha a hniloba. I kvůli tomu by se jeden z nejstarších a největších krytů civilní obrany (CO) v Přerově mohl v dohledné době prodat. O jeho osudu již rozhodují zástupci přerovského magistrátu. Za poslední tři roky se ve městě prodalo už 50 krytů.
| Add To 

Ostravskou LDN a dům sociálních služeb čeká kompletní renovace. Vše za 51 milionů korun

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Ostrava kompletně zmodernizuje léčebnu dlouhodobě nemocných i dům sociálních služeb. Oba areály spadají pod městskou nemocnici. Město nyní hledá dodavatele stavby, který by provedl renovaci v odhadované výši 51 milionů korun.
| Add To 

Sbohem, náčelníku. Klepš zemřel

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Špindlerův Mlýn - Krkonošská Horská služba přišla o svého náčelníka. Adolf Klepš zemřel v úterý ve věku 53 let po náhlé srdeční příhodě.
| Add To 

Ostravská ČSSD trvá na Paroubkovi, jiného kandidáta do boje o Senát nechce

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Ostravská sociální demokracie trvá na kandidatuře Jiřího Paroubka do Senátu a kritizuje celostátní vedení strany za to, že nominaci bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD nepodpořilo. Pokud předsednictvo Paroubka neschválí, ČSSD zřejmě v tomto výrazně levicovém okrsku po 22 letech nepostaví ž
| Add To 

Pro máslo míří Češi k sousedům do Polska

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Náchodsko - Máslo za šedesát korun lidé nechtějí, pro levnější jezdí za hranice.
| Add To 

V Karviné si mohou oddechnout. Pod Starým Městem se nyní těžit nebude

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Společnost OKD zrušila žádost o povolení hornické činnosti pod Karvinou – Starým Městem. Rozšíření důlní činnosti pod dalším územím má přitom v reorganizačním plánu. Že chce pod částí Karviné, Orlové a Doubravy vytěžit minimálně milion tun uhlí, společnost potvrdila před 2 týdny.
| Add To 

Ve zkratce: Propagační spot o Kuksu získal hlavní festivalovou cenu

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Videosnímek Zkus Kuks získal hlavní cenu na cestovatelském festivalu TourRegionFilm 2017. Spot, který připravila společnost Revitalizace Kuks společně s režisérem Petrem Kašparem, uspěl v kategorii do 10 minut.
| Add To 

Povede Ostravou nová tramvajová linka? Město zatím nemá souhlas obvodů Poruba a Pustkovec

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Vedení Ostravy už podruhé uspořádalo debatu k plánovanému tramvajovému tříkilometrovému úseku. Spojnice v ceně 700 milionů korun by měla začínat v Ostravě-Porubě u rektorátu Vysoké školy Báňské – Technické univerzity Ostrava. Vozidla MHD by zajížděla až do Pustkovce.
| Add To 

Emoce vychladly. Kasper znovu věnoval Uffu peníze

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Trutnov - Firma Kasper a Společenské centrum Uffo v Trutnově znovu spojily své síly. Pryč jsou podle Libora Kasíka (ředitele Uffa) i majitele Rudolfa Kaspera spory, které partnery provázely v minulém roce.
| Add To 

Někde lůžka škrtnou, jinde se péče znásobí. Moravskoslezský kraj chystá změny v nemocnicích

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Moravskoslezský kraj schválil takzvanou optimalizaci ve zdravotnických zařízeních, která vlastní. V celkem sedmi nemocnicích mají úpravy pomoci řešit problém chybějících pracovních sil a také strukturu lůžkového fondu. V některých nemocnicích vybraná oddělení zcela zaniknou, kapacita jiných se až z
| Add To 

Ptejte se on-line! Odpovídat bude Jan Birke

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko - On-line rozhovor se uskuteční v pátek 13. října od 9.30 hodin, otázky můžete pokládat již nyní.
| Add To 

Architektka Jiřičná zvelebí Frýdek-Místek. Přístavbu Národního domu nazvala „Novou scénou“

Odeslat serjoža on Moravskoslezský kraj

http://www.ceskatelevize.cz - Světově proslulá architekta Eva Jiřičná představila ve Frýdku-Místku svou novou studii. Jedná se o dostavbu tamního Národního domu. Spolu se svým týmem ji nazvala Novou scénou. Právě velký divadelní sál se čtyřmi stovkami sedadel bude její ústřední částí.
| Add To 

Do voleb na Příbramsku jdou hlavně zastupitelé a starostové

Odeslat Katie on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - Příbramsko – Množství plakátů a billboardů na každém kroku naznačuje, že se blíží volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a prezident stanovil dny jejich konání na pátek 20. října a sobotu 21. října.
| Add To 

Na sídlištích bydlí méně lidí. To se změní

Odeslat admin on Praha a Středočeský kraj

http://prazsky.denik.cz - /INFOGRAFIKA, BOX/ I když obyvatel sídlišť v posledních letech ubývá, pověst panelákového bydlení se zase začíná lepšit. Důvodem je mimo jiné vysoká cena bytů v novostavbách.
| Add To 

V Jilemnici bude referendum o koupališti současně s volbami do Parlamentu

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Královéhradecko, Jilemnice - Příští týden 20. a 21. října se bude v Jilemnici volit nejen do Parlamentu, ale občané zároveň rozhodnou o výstavbě nového moderního koupaliště. 
| Add To 

Smutná zpráva: zemřel náčelník Horské služby Adolf Klepš

Odeslat admin on Královehradecký kraj

http://hradecky.denik.cz - Špindlerův Mlýn - Ve věku 53 let včera zemřel dlouholetý náčelník Horské služby Krkonoše Adolf Klepš. 
| Add To