Jak na domácí učení? Udělejte tabuli ze zdi a zeměpis učte na peřinách

7 měsíce před 22

Tabule bez vrtání

Na stěny dětského pokoje lze umístit magnetickou tabuli, a to navíc jednoduše i bez lepení či vrtání. Takové řešení představuje obkladový systém Efekta, jehož obkladové desky mohou nést na svém povrchu nejrůznější materiály od dřevěné dýhy přes lakované sklo až právě po magnetickou tabuli v různých barevných provedeních.

Stěny dětského pokoje se tak stanou zcela funkčními – mohou posloužit jako nástěnka pro dětské výtvory nebo přímo jako školní tabule, na kterou mohou děti psát, počítat příklady i kreslit různobarevnými fixy.

Pište a malujte přímo na zeď

Díky nátěru Sigma Memo Paint už není třeba se rozčilovat, když vám dítě počmárá zeď. Po dokončení domácí výuky nebo domácího úkolu z výtvarky stačí setřít a zeď je jako nová, připravená na další den.

Nátěr lze použít na zeď (např. sádrokarton, sádrové omítky, architektonický beton atd.) nebo na dřevěné povrchy či povrchy na bázi dřeva (např. laminované desky, desky MDF, HDF).

Nanolaminát neumažete

Inovativní nanolaminát Softixx lze použít jako obklad či nábytkový materiál (nejen) do dětského pokoje. Od podobných materiálů se odlišuje tím, že může posloužit jako extrémně odolná plocha na psaní i kreslení.

Nanovlákna tvoří na ploše Softixxu zcela jednolitý povrch, který vůbec nedovolí zanesení tuhy nebo barviva do hloubky materiálu, takže z jeho povrchu lze stopy tužky nebo fixy snadno odstranit. K tomu pak postačí pouze využít nanohoubičku a malý žáček či umělec se může realizovat zas a znovu.

Kolem světa v peřinách

Dětské povlečení Doodle je možné počmárat znova a znova a po vyprání bude zase jako nové. Je dodáváno v mnoha dekorech, třeba se vzorem atlasu světa, které si děti vybarví speciálními fixami a tak si vštípí zeměpisné znalosti tou nepřirozenější formou – hrou.

Přečtěte si celý článek