Horoskopy od 27. dubna do 3. května 2020: Raduj se, přichází zlepšení!

10 měsíce před 27

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Očekávej velmi příznivé dny, a to nejen v oblasti lásky, ale také financí a hmotných záležitostí. Konečně se všechno obrací v lepší a ty se můžeš těšit na velmi radostné a příjemné dny. Raduj se, miluj a důvěřuj, prosperita přichází.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdo nad tebou drží ochrannou ruku, je jedno jestli síle, která tě provází, říkáš Bůh, Vesmír nebo Příroda. Zkrátka a dobře, ať se pustíš do jakkoliv náročného úkolu, všechno dopadne na výbornou. Harmonizuj s láskou sebe i ostatní a neboj se učit novým věcem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Tvůj život je tvé poslání, nejen, že jsi moudrá, ale dokážeš ostatním také naslouchat. Což neznamená, že občas sama nepotřebuješ vyslechnout, neskrývej tajemství a s láskou se svěř člověku, kterému důvěřuješ. Odhalíš v sobě skryté síly, díky kterým se tvůj život rozjasní a rozveselí. Tancuj s láskou a nechej se vést životem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ať se ve tvém životě momentálně děje cokoliv smutného, tak věř, že přichází zlepšení. Odpoutej se od všeho, co ti již nic nedává a stahuje tě neustále do hluboké bažiny. Rozhodni se opustit vztah, který tě trápí nebo si pomalu začni plánovat pracovní změny, které řešíš již delší čas. Měj se ráda a buď se sebou spokojená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází nová příležitost ať již ve vztazích, práci nebo podnikání. Uvědomíš si, že život je jedna velká hra a najednou z tebe spadne veškerá tíha, které ses nedokázala zbavit. Hraj si, raduj se a dej průchod své fantazii.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přes překážky ke hvězdám. Ať jsi v poslední době prožívala jakkoliv náročné a kritické dny, tak teď je konečně všechno jinak. Přichází zlepšení nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích. Pocit z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho radosti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nic zásadního se neděje, a přesto můžeš mít pocit, že se proti tobě spikl celý svět. Není to tak, stačí se jen na chvíli zastavit, nic neřešit a dovolit životu, ať se o sebe postará sám. Odpočívej, relaxuj a rozjímej, otevírá se ti nový svět, dovol mu vstoupit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází radostné zprávy od partnera, přítele či kamaráda, to, že budeš nadšená, je jisté. V zaměstnání se konečně vyřeší problém, který tě v minulosti tížil, nezapomínej, i malý úspěch je vítězství. Směj se, raduj a miluj.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno, co jsi v minulosti vložila do vztahů, práce i sebe, se ti mnohonásobně vrací zpět. Ať v dobrém či pomyslně horším. Sklízíš sladkou odměnu své práce a pochopíš, že je na čase ukončit dávné spory. Přijmi uzdravující rovnováhu a usměj se na život, je úchvatný.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ničeho se neboj, potěší tě zpráva, která právě nyní k tobě přichází. Rozjasní nejen tvůj život, ale také životy ostatních. Vychutnávej si prosperitu, lásku i práci, dařit se ti bude totiž opravdu ve všem. Směj se, miluj a tancuj v rytmu života.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocítíš velkou sílu a rozhodneš se pro změnu. Klidně se můžeš pustit do náročných úkolů, zvládneš všechno s naprostým přehledem a s úsměvem na rtu. Potřebuješ uhladit spory s partnerem, synem nebo tatínkem? Není nic snazšího a jdi do toho s radostí. Zamiluj si změny, které jsou na dosah, roztáhni ruce jako křídla a leť.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jsi zranitelná, cítíš se omezována? Nejvyšší čas na chvíli vypnout a nic zásadního neřešit. Udělej, co musíš a zbytek nechej plynout. Všechno do sebe zapadne ve správný čas, spěch není tvůj dobrý pomocník. Rozjímej, dýchej a uvolni se, život je nádherný.

foto-zdroj: shutterstock.com

Přečtěte si celý článek