Horoskopy od 1. do 7. června 2020: Vsaď na úspěch a mysli pozitivně!

7 měsíce před 24

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dávej si pozor, co řekneš! Mohlo by se totiž stát, že rozhodnutí, které bys udělala pod tlakem nebo tíhou emocí, by nebyla správná a později bys litovala. Dopřej si čas a klid, který je v tuto chvíli nejdůležitější, nic neuspěchej a pak prožiješ klidné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nespěchej a nejednej zbrkle, to jsou klíčová slova pro celý týden. Trpělivost tě přivede až k cíli, jakmile pocítíš touhu jednat a věci urychlit, zastav se, dýchej a dopřej si, ať se o sebe věci na chvíli postarají samy. Pak prožiješ báječné dny v pohodě a radosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek týdne bude poměrně náročný, jako by každý ve tvé blízkosti musel nutně něco dořešit, ukončit nebo zrealizovat. Napětí v práci se dá krájet, tebe se to však netýká, nedovol ostatním, aby tě zatáhli do hádek či sporů, pak propluješ každým dnem s pocitem radosti a klidu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nestresuj se, může se stát, že se cestou do práce nebo na důležitou schůzku zasekneš v zácpě. Dopřej si proto dostatek času a měj rezervu, pak bude vše v nejlepším pořádku. Pokud toužíš po větším platu, vydrž, teď není vhodná doba, překonej pochybnosti a začni myslet pozitivně, což platí také pro nezaměstnanou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsi nejistá a ráda bys zrealizovala své plány a sny? Důležitý je tvůj vnitřní klid, pokud budeš nervózní a mít strach, vše raději odlož, až si budeš stoprocentně jistá. Pak na sebe vše naváže téměř samo a ty pochopíš, jak dobře jsi udělala. Co je pro tyto dny nejdůležitější? Tvůj vnitřní klid a dobrý pocit u srdce, že vše, co děláš, je správné.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Začni se těšit, přichází něco neočekávaného, s čím jsi vůbec nepočítala, a přesto v tobě tato situace či zpráva probudí mnoho radosti. Buď pružná a otevři se změnám, jsou tady jen pro tebe, a navíc se ti budou líbit. Všechno, co je potřeba, bezodkladně vyřešíš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nepropadej smutku či beznaději, že ve tvém životě není něco v pořádku. Nic zásadního se totiž neděje, to, že věci nejdou tak rychle jak si představuješ, není vůbec špatné, naopak zaměř se na sebe a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, nic ti neuteče a o nic nepřijdeš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Potřebuješ nutně něco dořešit a nevíš si rady? Zastav se na chvíli a vyvaruj se ukvapených rozhodnutí, dopřej si dostatek času a nespěchej. Může se stát, že potkáš někoho, kdo ti poradí a posune tě dál. Jednat zbrkle se v tyto dny rozhodně nevyplácí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vsaď na úspěch a jdi vpřed! To, že budeš úspěšná, je jisté, máš šanci vyhrát konkurz a získat práci svých snů. V klidu vyřešíš veškeré nepříjemné záležitosti ať již doma či v práci, ostatní ti jsou velmi příznivě naklonění a jednoznačně s tebou souhlasí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně se obrací karta a začíná se ti dařit nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a zlepšení přichází také ve hmotných záležitostech. Pocit, že jsi sama, není správný, máš totiž vedle sebe velmi moudrého muže, který ti nezištně pomůže a poradí, přijmi jeho pomoc.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš velkou šanci ukončit záležitost, která tě velmi dlouho sužovala a trápila. Rozhodně ji přijmi a nic neodkládej na pozdější dobu, lepší nebude, pokračuj vpřed, udělej tlustou čáru za minulostí a začni se těšit na nový život.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se ti bude na všech frontách, od osobního života až po finance a pracovní záležitosti. Starší a moudrý muž, který věrně stojí při tvém boku, ti kdykoliv přispěchá na pomoc, nemusíš vše dělat sama, je dobré se občas s někým poradit.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

Přečtěte si celý článek