Publikované články Domácí

NSS zamítl volební stížnosti

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Volební senát Nejvyššího správního soudu (NSS) v čele s Tomášem Langáškem zamítl v úterý dalších osmnáct stížností na prezidentské volby. Soudci se nyní zabývali zejména stížnostmi poukazujícími na financování kampaně.
| Add To 

Březina neuspěl s ústavní stížností

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Zastupitel hlavního města Karel Březina (ČSSD) neuspěl s ústavní stížností proti rozsudku, podle něhož se dopustil podvodu v pražském dopravním podniku. Za to, že jako předseda dozorčí rady neoprávněně pobíral odměny v celkové výši 290 tisíc korun, dostal Březina roční podmíněný trest s patnáctiměs
| Add To 

going here

Odeslat greauish24 on Domácí

https://designryanswartz.joomla.com - When this comes to your business, you need to possess an approach for your social networking sites advertising and marketing attempts. If you don't possess an approach in location, you will certainly not to really make great development. At the very least not the progression that you will bring in
| Add To 

visit this link

Odeslat greauish24 on Domácí

https://www.minds.com - Whenever it pertains to your service, you need to possess a technique for your social media marketing attempts. If you do not possess a method in position, you will not to actually make great improvement. At the very least certainly not the development that you will create if you perform possess th
| Add To 

Vražda v brněnském arboretu: trest za ni platí

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Poslední pokus zvrátit osmnáctiletý trest za vraždu své bývalé přítelkyně nevyšel pětadvacetiletému Radúzi Šafránkovi z Brna. Jeho ústavní stížnost podle záznamů justiční databáze odmítl Ústavní soud. Verdikt je tak defi nitivní.
| Add To 

Učarovala mu burza. Dluží milióny

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Padesátiletý Michal Morch se od pondělí brání před pardubickým krajským soudem obžalobě z podvodu mimořádného rozsahu.Celkem 73 jeho bývalých kamarádů a jejich kamarádů po něm chce zpět skoro sto miliónů korun, které mu svěřili, aby za ně investoval na burze.
| Add To 

Zubaři mohou získat milión na ordinaci v odlehlé oblasti

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Ministerstvo zdravotnictví spustí v květnu program na podporu vzniku zubařských ordinací v odlehlejších oblastech a v menších městech, kde mají lidé vážný problém sehnat zubní péči. Úřad počítá s částkou až 1,2 miliónu korun na ordinaci.
| Add To 

Stali jsme se světovou velmocí, chválí české úspěchy transplantolog Karel Filip

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - V oblasti transplantace orgánů odvádějí české kliniky a lékaři špičkovou práci, v mnohém jdou i vzorem. Jedním z těch, kdo se o to zasloužili, je Karel Filip z pražského IKEMu. Ten letos získal ocenění českého Koordinačního střediska transplantací za přínos v budování transplantačního programu.
| Add To 

wywoływanie zdjęć duży format

Odeslat szrandolph75 on Domácí

https://www.fotolabel.pl - Fotolabel to doświadczone laboratorium fotograficzne z Tarnowa. Oferuje kompleksowe usługi, umożliwiające współpracę z zawodowymi fotografami, zakładami fotograficznymi, a także klientami indywidualnymi. Jesteśmy gotowi, by wykonać dla Was reprodukcje zniszczonych zdjęć. Oferujemy też atrakcyjne pr
| Add To 

Musíme trvat na vládě bez Babiše, vzkázal Štěch

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Tandem šéfa ČSSD Jana Hamáčka a prvního místopředsedy Jiřího Zimoly nemůže uzavřít žádné dohody o vládě, aniž by je posvětil sjezd či referendum, řekl Právu předseda Senátu Milan Štěch. Sám je pro vstup do opozice.
| Add To 

Rybaření se stává zdrojem obživy, brzy nebude co lovit

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Rybařina už není zdaleka jen koníčkem, ale pro některé nadšence s udicí se stává zdrojem obživy. Řadě z nich přináší největší uspokojení ulovení velkého množství ryb k vlastní spotřebě, uvádí socioekonomická studie sportovního rybolovu, kterou v loňském roce vypracovala Mendelova univerzita v Brně.
| Add To 

Četníci cvičili v „myší díře“ s košťaty

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Stůj, nebo tě zametu! Na rámě koště! K poctě koště! Prvorepublikoví četníci a vojáci v dobových uniformách z druhé světové války i z těch napoleonských připravili nevšední, skoro až groteskní podívanou v podchodu pod hlavním nádražím v Brně, kterému se říká „myší díra“.
| Add To 

Korejský nový rok očaroval Ostravu. Nejen dobrotami

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Víkendový program Olympijského festivalu v Ostravě se kromě medailových úspěchů našich reprezentantů nesl také ve znamení oslav příchodu korejského nového lunárního roku.
| Add To 

machine learning software

Odeslat vaarchie60 on Domácí

http://pendosystems.com - Data investigation is really important because it is going to deliver you the right advice that will be functional for you personally. If you're considering doing the proper statistics investigation, it's essential that you use unstructured data analysis tools so you are able to reap the benefits o
| Add To 

Do Varů létá nízkonákladová linka z Moskvy

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Na karlovarském mezinárodním letišti v Olšových Vratech přistál v sobotu vůbec poprvé Boeing 737 nízkonákladové letecké s polečnosti Pobeda z Moskvy. Nový letecký spoj, na který lze pořídit letenku za necelé dva tisíce korun, má přinést Karlovým Varům a celému regionu další návštěvníky z Ruska.
| Add To 

Sida Cordifolia

Odeslat beyott54 on Domácí

http://fatlossstation.bravesites.com - The words fat loss and fat reduction are used interchangeably and are both often misused. However, there is in fact just a gap between the 2 and there is successful. I am both guilty of having fat reduction when I mean fat loss since weight loss sounds compared to loss.
| Add To 

Juditina věž bez opravy

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Plánovaná rekonstrukce Juditiny věže Karlova mostu se odkládá. Památková inspekce ministerstva kultury zrušila rozhodnutí pražských památkářů, bez kterého opravy nemohou začít. Magistrát se podle inspekce dostatečně nevypořádal s námitkami, které proti chystané podobě oprav vznesl Národní památkový
| Add To 

Budoucnost rakety Falcon Heavy záleží jen na tom, jak se osvědčí, vysvětluje expert

Odeslat serjoža on Domácí

http://www.rozhlas.cz - Elektromobil Tesla Roadster, který vynesla na oběžnou dráhu raketa Falcon Heavy společnosti SpaceX, uletěl vesmírem více než 3,5 milionů kilometrů. Kromě nadšených ohlasů na tento úspěch se ozývají otázky nad budoucností rakety i jejími enviromentálními dopady. Ty zodpověděl host Magazínu Leonardo
| Add To 

Smog trápil Karvinsko

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Rozptylové podmínky v Moravskoslezském kraji se nelepší. Denní koncentrace polétavého prachu PM10 v ovzduší se oproti předchozím dnům zvedly. Imisní limit 50 mikrogramů na metr krychlový, byl v neděli překročen všude nejvíce v Českém Těšíně na Karvinsku.
| Add To 

Řidič zůstal zaklíněný v autě v rybníce

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Z rybníka museli zachraňovat hasiči vážně zraněného řidiče i s jeho autem. Muž sjel do rybníka v Bystřici na Benešovsku v sobotu večer kolem 21. hodiny. Nabouraného auta si všiml okolo jedoucí řidič, který zastavil a odvážně vlezl do havarovaného vozu.
| Add To