Publikované články Domácí

Podvodníci luxují karty pomocí fiktivních slev

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Ať už u nás, nebo na dovolené v zahraničí by si měl člověk pečlivě střežit čísla na platební kartě. Slouží k úhradám po internetu a k automatickému inkasu ze strany subjektů potvrzených uživatelem.
| Add To 

Horáčkova dílna: neexistující pobočka, neviditelní lidé

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Společnost První chráněná dílna obviněného ústeckého podnikatele Tomáše Horáčka roky dostává miliónové dotace z pracovních úřadů. Údajně díky tomu, že zaměstnává hendikepované.
| Add To 

České sklo opět do rukou vítěze Tour de France

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Už posedmé zvedne na konci července vítěz nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France nad hlavu trofej vyrobenou českými skláři ze společnosti Lasvit. Trofeje už od roku 2011 navrhuje designér Peter Olah a dočkají se jí držitelé všech čtyř trikotů.
| Add To 

Pro tuto zemi je jádro nejlepší

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - MINISTRYNĚ PRŮMYSLU MARTA NOVÁKOVÁ K DOSTAVBĚ JADERNÝCH BLOKŮ: * Jak si v nové roli zvykáte, co říkáte na brzká vstávání na jednání vlády? Na brzká vstávání si zvykám těžce, to říkám zcela na rovinu.
| Add To 

Česko pošle další milióny na ochranu balkánské hranice

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Riskantní putování hornatou krajinou, desetitisíce korun převaděčům a představy o místě jako tranzitní zemi. Tak dnes vypadá situace na hranicích Bosny a Hercegoviny, přes kterou přichází každý týden čtyři až šest stovek migrantů, aby se dostali dál, do zemí Evropské unie.
| Add To 

Kalousek a Schwarzenberg se pustili do Pospíšila kvůli odmítání migrantů

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Téma migrace štěpí už i špičky TOP 09. Oba otcové zakladatelé TOP 09, šéf poslaneckého klubu Miroslav Kalousek i čestný předseda Karel Schwarzenberg se ostře vymezili vůči svému stranickému šéfovi Jiřímu Pospíšilovi.
| Add To 

První výrobky dostaly známku Testováno v Antarktidě

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Pohorky a termoprádlo dvou českých firem jsou prvními výrobky, jimž byla udělena nová ochranná známka Testováno v Antarktidě. Počátkem letošního roku obstály v klimaticky náročných podmínkách v oblasti jižního pólu, kde jejich odolnost přímo v terénu testoval tým polárníků pobývajících na české vě
| Add To 

V Praze migranty nebijeme, zlobí se čeští politici

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Slova nizozemského ministra zahraničí Stefa Bloka o tom, že v Praze lidé bijí cizince, české politiky rozpálila doběla. „Projděte se ulicí ve Varšavě nebo v Praze. Tam nechodí vůbec žádní barevní lidé. Ti lidé (migranti) jsou během týdne pryč.
| Add To 

Toman chystá audit církevních restitucí

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Ministerstvo zemědělství pod taktovkou Miroslava Tomana (za ČSSD) chce prověřit, zda jeho podřízené organizace, jako například Státní pozemkový úřad nebo Lesy ČR, postupovaly správně při vydávání majetků církvím.
| Add To 

Mezi ANO a ČSSD doutná na ministerstvu práce ostrý spor

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Bývalé vedení ministerstva práce a sociálních věcí za ANO brojí proti budoucí šéfce tohoto resortu Janě Maláčové (ČSSD).
| Add To 

Ryba smrdí od hlavy, komentuje vládní rošádu opozice

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Za kompetentnost ministrů odpovídá premiér Andrej Babiš, okomentovali výměnu šéfů resortu práce opoziční politici. „Tato vláda opřená o hlasy KSČM vůbec neměla vzniknout a dostat důvěru. Ryba smrdí od hlavy, personálie jsou druhotné,“ řekl Právu šéf lidovců Pavel Bělobrádek.
| Add To 

Maláčová studovala prestižní školy v Londýně a Frankfurtu

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Nominantka ČSSD na ministryni práce a sociálních věcí Jana Maláčová (37) pracuje od června 2015 na ministerstvu práce jako ředitelka odboru rodinné politiky a politiky stárnutí.
| Add To 

Téměř třetina Hermanových cest vedla do Německa

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Nejčastějším cílem bývalého ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) bylo Německo. Během svého čtyřletého působení v Sobotkově vládě tuto zemi navštívil devatenáctkrát, což je skoro třetina ze všech jeho 66 cest. Např.
| Add To 

Zřícený dům v Praze zavalil několik lidí

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - V centru Prahy se včera dopoledne zřítila dvě patra opravovaného domu. Sutiny zavalily několik dělníků. Tři z nich se podařilo hasičům vyprostit a s vážnými zraněními předat do péče lékařů, po ostatních se v sutinách stále pátrá.
| Add To 

„Víc lidí než na Gotta“. Kajínkovy autogramiády jsou hit – i v Olomouci

Odeslat admin on Domácí

http://hlidacipes.org - REPORTÁŽ. Lákadlo pro stovky Olomoučanů. Autogramiáda omilostněného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka k jeho nové knize vzbudila v Olomouci značný ohlas. Kromě podpisů rozdával i historky o justičním spiknutí, do kterého se údajně dostal. Fronta až na vánoční trhy. Je půl hodiny do začát
| Add To 

Náplast na demisi: odchodné 144 tisíc a auto s řidičem

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - I tři týdny ve funkci člena vlády postačí odcházejícímu ministru práce a sociálních věcí Petru Krčálovi k tomu, aby dostal tzv. odchodné ve výši jednoho ministerského platu, tedy 144 700 korun hrubého.
| Add To 

Jak kauza Čapí hnízdo přizvala k vládnutí s Babišem Okamurovce a komunisty

Odeslat admin on Domácí

http://hlidacipes.org - Už tři roky před tím, než v roce 2006 začala stavba Čapího hnízda, „nejlepšího projektu, který Andrej Babiš vymyslel“, vznikl na Nejvyšším státním zastupitelství zajímavý dokument. Výklad k tomu, jak by měla pozemská spravedlnost pohlížet na podvody spojené s penězi z
| Add To 

O titul ze zlínské univerzity končící ministr nepřijde

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Podle rektora Univerzity Tomáše Bati Petra Sáhy už nelze Krčálovi titul odejmout. „Petr Krčál je naším bývalým studentem a má to štěstí, že ten titul mu v podstatě nejde odebrat.
| Add To 

Šimon Pánek: Evropská společnost je v tísni a Česko potřebuje prezidenta s pozitivní vizí

Odeslat admin on Domácí

http://hlidacipes.org - ROZHOVOR. „Být aktivní a starat se o věci veřejné přestává být pro mladé lidi trapné,“ říká ředitel a zakladatel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek v rozhovoru pro HlídacíPes.org. Pánek byl také jedním ze studentských vůdců sametové revoluce. Akademická půda je podle něj dodn
| Add To 

Resort chce navíc získat 10 miliard

Odeslat serjoža on Domácí

http://pravo.novinky.cz - Resort práce a sociálních věcí bude mít během roku už čtvrtého šéfa. Stejně jako většina předchozích ministrů Petr Krčál při nástupu sliboval, že se zasadí o zlepšení života hlavně seniorů a mladých rodin s dětmi. Prosazoval zvýšení rodičovského příspěvku o 80 tisíc na 300 tisíc korun.
| Add To