Čistá podlaha bez námahy a během chvilky? Může být!

10 měsíce před 40

Vychytaný pomocník

Je jedno, jestli řešíš vytírání lina, parket, plovoucí podlahy nebo dlažby, na všechny povrchy bude skvělým pomocníkem rotační mop Turbo od Viledy. Hlavice má trojúhelníkový tvar a ty se tak dostaneš do všech těžko dostupných míst i koutů. Navíc je tvořena třásněmi – bílé jsou 100% Microfibre a poradí si s každodenní špínou, mají totiž výborně absorpční vlastnosti. Červené jsou vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálu, který zvládne i tu největší a zaschlou špínu jedním tahem.

Snadná manipulace i údržba

Součástí mopu je lehký kbelík, jehož malou váhu oceníš při přenášení a co víc, s úklidem ti tak mohou pomoci i děti.  Navíc disponuje šlapacím pedálem, díky němuž mop snadno vyždímáš, aniž by sis musela máčet ruce ve vodě. Navíc je mop dokonale vyždímaný a podlaha pak rychle suchá. Nehrozí tak úraz z uklouznutí a navíc můžeš během chvilky zase v bytě normálně fungovat. Bavit tě bude také teleskopická tyč, kterou můžeš nastavit přesně podle svých potřeb. Maximální délka je pak 125 centimetrů.

Lehká údržba a skvělé výsledky

Jakmile máš úklid hotový, stačí návlek hodit do pračky a vyprat na 60 °C. Chceš-li, aby si zachoval své skvělé vlastnosti, vyhni se použití aviváže a sušičky. Vodu z kbelíku snadno vyliješ pomocí čelního otvoru. Mop Turbo od Viledy odstraní nejen nečistoty, ale podle nezávislého výzkumu provedeného akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii i více než 99 % bakterií  bez nutnosti použití chemikálií. A to se zrovna v této době hodí, nemyslíš?

Rotační mop Turbo s trojúhelníkovou hlavicí, která vytře každý kout, zakoupíš už od 999 Kč.

Více informací najdeš na www.shop.vileda.cz.

Přečtěte si celý článek