18. 4. 2020 / 8smička slaví 2. narozeniny! #verni ŽIVĚ

7 měsíce před 12

8smička slaví 2. narozeniny! #verni ŽIVĚ / 8smička – Zóna pro umění / Humpolec / 18. 4. 2020 v 18:00

Milí přátelé umění,

8SMIČKA v sobotu 18.4. oslaví 2. narozeniny, což mezi zónami pro umění už něco znamená. Protože pořád trvají koronavirové prázdniny, oslavu jsme přesunuli do online světa – proběhne ŽIVĚ 18.4. v 18:00 na 8smičkovém Facebooku. Moderátorem bude skvělý Petr Tureček, takže o intelektuální vtipy nebude nouze. Během hodiny vás k sobě domů nebo do ateliéru pozve 8+2 umělců, kteří mají Vysočinu v krvi, a představí vám svoje umění. Nebojte, přípitky budou!

A jako poděkování za ty dva príma roky máme pro vás od nás dárek. Knihu Vrchovina, mrchovina, krabatina: Solitéři Vysočiny úplně zdarma a volně ke čtení. Od léta, kdy se vyprodala doslova během pár dnů, jste se na ni ptali. Tak tady je! Užijte si s vysočinskými solitéry tuhle koronavirovou samotku.

Umění se před dvěma roky odstěhovalo do Humpolce a z něj vám mává tým 8SMIČKY: Mář Straková, Nat Brzoňová, Anežka Chalupová, Janča Strejčková, Andrea Koronthályová, Lenka Kavříková, Mariana Dočekalová, Alice Badalcová, Terka Mihulková, Anna Křížová, Jenda Peknik Kozák, Aneta Štěpánková, grafici Štěpán Malovec a Martin Odehnal a všichni naši kustodi. Z Cafe 8smička Bára Lamačová a Ivana & Zdeněk Tošerovi.

Děkujeme všem umělcům, kurátorům, architektům, zapůjčitelům a spolupracovníkům.

A nejvíce děkujeme zakladatelům 8SMIČKY Báře & Zdeňkovi Rýznerovým a humpolecké firmě Hranipex.

Příspěvek 18. 4. 2020 / 8smička slaví 2. narozeniny! #verni ŽIVĚ pochází z Artalk.cz

Přečtěte si celý článek